Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23074 miejsce

Julian Tuwim bisował w katowickiej Katofonii

W piątek na Mariackiej w Katowicach zagrał Giflof. Pokazał swój pierwszy klip i zdjęcia z prywatnego archiwum. Pojawili się zapowiadani goście specjalni, nie zabrakło też Wiadomości24.pl. Mamy dla Was kilka zdjęć i wideo-niespodziankę.

Prezentacja teledysku do utworu "Duchy i ludzie" / Fot. Marek DługajczykTrzy dni przed sylwestrowym szaleństwem w katowickim klubie Katofonia odbył się koncert zespołu Giflof.

Impreza rozpoczęła się po godz. 21 prezentacją pierwszego wideoklipu kapeli do utworu "Duchy i Ludzie". Kajetan Balcer, manager formacji, przedstawił niepublikowane dotąd zdjęcia z planu teledysku autorstwa Justyny Fiłon-Ratajczyk, opatrując je krótkim komentarzem. Gośćmi specjalnymi byli odtwórcy głównych ról w wizualizacji: Sylwia Borowska i Rafał "Tito" Kryla znany z finału I edycji tanecznego show "You Can Dance - Po prostu tańcz!"Przy muzyce Giflofu bawił się również dziennikarz muzyczny Radia Katowice, Bartek Gruchlik, który dał szansę zaistnieć zespołowi na radiowej antenie.

Publiczność / Fot. Marek DługajczykPrzypomnijmy, że reprezentując właśnie katowicką rozgłośnię, Giflof wygrał w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Polskiego Radia "Przebojem na antenę". Na klubowej scenie tradycyjnie pojawili się: Łukasz Kosicki (główny wokal, gitara), Mikołaj Cierpka (gitara, mandolina, chóry), Błażej Banaś (akordeon, klawisze, głos), Krzysztof Kot (instrumenty perkusyjne) i Witold Ratajczyk (gitara basowa, chóry). Artyści udowodnili swój profesjonalizm podczas prezentacji kilkunastu utworów, w tym ballady "Na ziemię padł cień" z radiowych list przebojów, dedykacji dla żony wokalisty - "Gdybym powiedział, że...", czy wykonanych jako bis na życzenie publiczności "Irysów" do wiersza Juliana Tuwima i "Piosenki o wesołym życiu pozagrobowym".

Autografy rozdane / Fot. Marek DługajczykDla osób, które nie miały możliwości uczestniczenia w wydarzeniu niebawem umieścimy nagranie wideo wykonania piosenki "Płonę", opartej na tradycyjnej melodii irlandzkiej.

Telefonem komórkowym zarejestrowaliśmy też reakcje publiczności. Wideo wkrótce. Teledysk do "Duchów i Ludzi" zobaczyć można na oficjalnym kanale zespołu w serwisie Youtube:Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

No i już działa wideo. Dzięki!:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście cały czas próbuję. Zaraz po załadowaniu zaktualizuję mateiał

Komentarz został ukrytyrozwiń

wideo nie chce się załadować na YouTube

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.