Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13384 miejsce

Julian Tuwim bisował w katowickiej Katofonii

W piątek na Mariackiej w Katowicach zagrał Giflof. Pokazał swój pierwszy klip i zdjęcia z prywatnego archiwum. Pojawili się zapowiadani goście specjalni, nie zabrakło też Wiadomości24.pl. Mamy dla Was kilka zdjęć i wideo-niespodziankę.

Prezentacja teledysku do utworu "Duchy i ludzie" / Fot. Marek DługajczykTrzy dni przed sylwestrowym szaleństwem w katowickim klubie Katofonia odbył się koncert zespołu Giflof.

Impreza rozpoczęła się po godz. 21 prezentacją pierwszego wideoklipu kapeli do utworu "Duchy i Ludzie". Kajetan Balcer, manager formacji, przedstawił niepublikowane dotąd zdjęcia z planu teledysku autorstwa Justyny Fiłon-Ratajczyk, opatrując je krótkim komentarzem. Gośćmi specjalnymi byli odtwórcy głównych ról w wizualizacji: Sylwia Borowska i Rafał "Tito" Kryla znany z finału I edycji tanecznego show "You Can Dance - Po prostu tańcz!"Przy muzyce Giflofu bawił się również dziennikarz muzyczny Radia Katowice, Bartek Gruchlik, który dał szansę zaistnieć zespołowi na radiowej antenie.

Publiczność / Fot. Marek DługajczykPrzypomnijmy, że reprezentując właśnie katowicką rozgłośnię, Giflof wygrał w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Polskiego Radia "Przebojem na antenę". Na klubowej scenie tradycyjnie pojawili się: Łukasz Kosicki (główny wokal, gitara), Mikołaj Cierpka (gitara, mandolina, chóry), Błażej Banaś (akordeon, klawisze, głos), Krzysztof Kot (instrumenty perkusyjne) i Witold Ratajczyk (gitara basowa, chóry). Artyści udowodnili swój profesjonalizm podczas prezentacji kilkunastu utworów, w tym ballady "Na ziemię padł cień" z radiowych list przebojów, dedykacji dla żony wokalisty - "Gdybym powiedział, że...", czy wykonanych jako bis na życzenie publiczności "Irysów" do wiersza Juliana Tuwima i "Piosenki o wesołym życiu pozagrobowym".

Autografy rozdane / Fot. Marek DługajczykDla osób, które nie miały możliwości uczestniczenia w wydarzeniu niebawem umieścimy nagranie wideo wykonania piosenki "Płonę", opartej na tradycyjnej melodii irlandzkiej.

Telefonem komórkowym zarejestrowaliśmy też reakcje publiczności. Wideo wkrótce. Teledysk do "Duchów i Ludzi" zobaczyć można na oficjalnym kanale zespołu w serwisie Youtube:Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

No i już działa wideo. Dzięki!:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście cały czas próbuję. Zaraz po załadowaniu zaktualizuję mateiał

Komentarz został ukrytyrozwiń

wideo nie chce się załadować na YouTube

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.