Facebook Google+ Twitter

Juliette Lewis wokalistką supergrupy Giraffe Tongue Orchestra

Popularna amerykańska aktorka wciąż niestrudzenie realizuje się na rockowych scenach. Występowała z The Licks, wydała solową płytę, a teraz Juliette Lewis będzie śpiewać w metalowym projekcie Giraffe Tongue Orchestra.

Juliette Lewis, amerykańska aktorka i artystka sceniczna. http://buzzyceleb.com/juliette-lewis-rupert-grint-has-a-crush-on-queen-e/ / Fot. buzzycelebJeżeli nazwa Giraffe Tongue Orchestra wydaje się komuś dziwna, to co powiedzieć o samym składzie zespołu. Formację tworzą: Ben Weinman (The Dillinger Escape Plan), Brent Hinds (Mastodon), Pete Griffin (Dethklok), Thomas Pridgen (były perkusista Mars Volta) i... uwaga - Juliette Lewis. Weinman oznajmił, że słynna aktorka przejmie obowiązki wokalistki metalowej supergrupy.

Do propozycji zawiązania współpracy z Juliette Lewis, skłoniły Weinmana występy artystki z The Licks. Nabrał też przekonania, że oddała się muzyce bez przykładania wagi dla zysków finansowych: "Pod koniec występu była zlana potem, rzuciła się w tłum, a kiedy tak sobie patrzyłem, zobaczyłem tę osobę pokładającą całą swoją energię i ducha w muzyce. Pomyślałem, że to było cośkolwiek bardziej realne, od tych wszystkich zespołów, ponieważ nie robi tego z konieczności. Nie musi grać przed 500 osobami w tym obskurnym klubie, rozumiesz? Ona jest wziętą aktorką - zrobiła 9-minutową scenę z Robertem De Niro, na miłość boską. A tutaj jest z własnego wyboru, w zaśmieconym klubie z brudną toaletą, dając z siebie wszystko."

Jako się rzekło, Juliette Lewis jest nie tylko rock'n'rollową divą, ale przede wszystkim aktorką o ugruntowanej renomie, co potwierdza nominacja do Oskara dla najlepszej roli drugoplanowej (1991 - "Przylądek strachu"); poza tym, pamiętne kreacje w "Kalifornii" i "Urodzonych mordercach". Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2004 roku, od występów pod szyldem Juliette Lewis and The Licks. Po nagraniu trzech albumów, Lewis zdecydowała się wydać płytę solową. Album "Terra Incognita" ukazał się w 2009 roku; produkcją zajmował się Omar Rodriguez Lopez (Mars Volta).źródła: Flavorwire
NME

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.