Facebook Google+ Twitter

Junior dos Santos pokonał Franka Mira i obronił pas wagi ciężkiej

Junior dos Santos po raz pierwszy obronił pas wagi ciężkiej. W drugiej rundzie walki wieczoru na UFC 146 w Las Vegas Brazylijczyk pokonał Franka Mira.

 / Fot. Vicruz22, Creative Commons 3.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Junior_Dos_Santos.jpg Na początku pojedynku to Frank Mir zakatował Brazylijczyka. Junior dos Santos szybko pokazał mu jednak, pod czyje dyktando będzie toczyć się walka. Amerykanin dążył do sprowadzenia walki do parteru. Jak podaje serwis MMA Rocks, jego metody okazały się nieskuteczne. Skazany na pojedynek bokserski przyjmował pojedyncze ciosy od swego rywala. Popularny “Cigano” dopiero pod koniec rundy pozwolił sobie na więcej swobody i dłuższy atak.

W drugiej rundzie Brazylijczyk również unikał parteru. Jedno z prostych uderzeń doszło do Amerykanina, który opadał z sił. Po jednym z ciosów młotkowych, na początku czwartej minuty drugiej rundy, sędzia przerwał pojedynek. Była to 15. wygrana Juniora dos Santosa.

Udany powrót do oktagonu zaliczył poprzedni mistrz wagi ciężkiej Cain Velasquez. Podciął Antonio Silvę przy próbie kopnięcia i sprowadził walkę do parteru, gdzie zaczęła się egzekucja. Jeden z ciosów spowodował ogromny krwotok z twarzy rywala. Walka nie została jednak przerwana. Dopiero po kolejnych ciosach, które spadały na Brazylijczyka, sędzia zakończył pojedynek.

Szczęścia tego wieczoru nie miał Dave Herman. Roy Nelson znokautował go prawym overhandem w niespełna minutę. W innych pojedynkach Stipe Miocic pokonał Shane’a del Rosario, zadając ciosy łokciami w parterze w drugiej rundzie. 16. walkę przez poddanie wygrał Stefan Struve. Skuteczną metodą na Lavara Johnsona okazała się balacha.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.