Facebook Google+ Twitter

"Jurassic World" nadal hitem w kinach. Świetnie radzi sobie animacja "W głowie się nie mieści" Pixara

Ponad 100 mln dolarów zarobił w miniony weekend film "Jurassic World" w USA. Niewiele gorszy wynik zanotowała najnowsza animacja Pixara "W głowie się nie mieści".

 / Fot. materiały prasowe"Jurassic World" nadal przynosi krocie. W miony weekend film zarobił 102 mln dolarów w USA. Na świecie produkcja o dinozaurach zbliża się do miliarda dolarów. Od premiery przyniosła 981,3 mln dolarów.

Drugie miejsce zajęła animacja "W głowie się nie mieści" ("Inside out") Pixara. Film zarobił w weekend w USA 91 mln dolarów. Kolejne 41 mln dały projekcje na świecie.

Trzecie miejsce zajął film "Agentka" zarabiając 10,5 mln dolarów. Pierwszą piątkę zamykają produkcje "San Andreas" i komedia "Dope".

Czytaj także: Taylor Swift zmusiła Apple do kapitulacji. Wokalistka przejechała walcem po koncernie w swym liście otwartym

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Aby zarobić 100 milionów dolarów w jeden weekend na polpualrnym filmie amerykańskim nie trzeba już nowych przebojowych pomysłów fabularnych? Z drugiej strony wydobycie z każdego chodliwego pomysłu maksimum filmowych odcinków daje amerylanskim filmowcom podstawy do planowania niemal pewnych zysków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.