Facebook Google+ Twitter

Justin Bieber wystąpił w Łodzi! Zaprosił na scenę jedną z fanek!

25 marca Justin Bieber w Łodzi zagrał swój pierwszy w Polsce koncert. Jego fani, a przede wszystkim fanki, byli zachwyceni!

Justin Bieber w Łodzi / Fot. PAP/Grzegorz MichałowskiNa koncert w Atlas Arenie fanki zaczęły przychodzić na kilka godzin przed występem swojego idola. Przed koncertem gwiazdy, publiczność rozgrzewała młoda polska wokalistka i modowa blogerka - Honorata 'Honey' Skarbek. Podczas półgodzinnego supportu, zaśpiewała swoje najbardziej znane utwory wspierane przez układy choreograficzne profesjonalnych tancerzy.

Justin Bieber w Łodzi / Fot. PAP/Grzegorz MichałowskiTuż po jej występie, na telebimie pojawił się ogromny zegar odliczający 10 min do występu Kanadyjczyka. Jego wejście nie mogło być przeciętne. "Wleciał" on na przymocowanych mu do pleców żelaznych skrzydłach. Od tego momentu w hali rozpoczęło się istne szaleństwo. Ręce publiki falowały do rytmu muzyki i wszystkie fanki zaczęły śpiewać wraz z wokalistą takie przeboje jak: "All Around The World", "Never Say Never", "Beauty and a Beat" czy "Believe", oraz "Baby" i "Boyfriend" na bis.

Justin Bieber w Łodzi / Fot. PAP/Grzegorz MichałowskiNie obyło się bez niespodzianek z obu stron. Bieber zaprezentował solówkę na perkusji, scenografię w której zawarte były wybuchy i kolorowe dymy, ale największą atrakcją było zaproszenie na scenę jednej ze swoich fanek (jak się później okazało, córkę dyrektora Atlas Areny) . Wokalista z wszelkimi honorami posadził ją na wcześniej przygotowanym tronie i trzymając za rękę, śpiewał tylko dla niej. Polscy fani natomiast przygotowali dwa ogromne serca. Jedno w kolorze białym, drugie w kolorze czerwonym, co jak nie trudno się domyślić symbolizować miało flagę Polski.

Po ponad godzinie pierwszy koncert Justina Biebera w Polsce dobiegł końca.

Zobacz więcej zdjęć z koncertu Justina Biebera w Łodzi!


Zarejestruj się i napisz artykuł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

no to się zgubiłem....a On nie miał lecieć do Rosji??? :PPPPP

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.