Facebook Google+ Twitter

Justyna Kowalczyk dopiero czwarta w Falun. Koniec marzeń?

Justyna Kowalczyk zakończyła dzisiejszą rywalizację w biegu na 2,5 km na czwartej pozycji. Niestety w ten sposób jej nadzieje na złoty medal zostały tylko w sferze marzeń.

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Kowalczyk-Trondheim09.jpg&filetimestamp=20100212154827 / Fot. fot.pl.wikipedia.orgPodczas biegu techniką dowolną na 2,5 km na niezwykle trudnej trasie, zwycięstwo odniosła Marit Bjoergen, wyprzedzając Charlotte Kallę ze Szwecji oraz o 11,4 s swoją rodaczkę Marthe Kristoffersen.

W szwedzkim Falun w pierwszej konkurencji finałowych zawodów narciarskiego Pucharu Świata Justyna Kowalczyk zajęła czwarte miejsce ze stratą 14,2 sekundy do Bjoergen, pisze wprost.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

czytacz
  • czytacz
  • 16.03.2012 17:54

porównajcie sobie ten artykuł z tym link chyba nie da się nawet porównać :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jędrzej
  • Jędrzej
  • 16.03.2012 17:51

Nic tu nie ma fakycznie.


"Justyna Kowalczyk zakończyła dzisiejszą rywalizację w biegu na 2,5 km na czwartej pozycji. Niestety w ten sposób jej nadzieje na złoty medal zostały tylko w sferze marzeń." - na 2,5 km ale jakim stylem? złoty medal? jaki złoty medal? przecież na koniec sezonu jest wreczany puchar Świata, tzw. kryształowa Kula.

"Podczas biegu techniką dowolną na 2,5 km na niezwykle trudnej trasie, zwycięstwo odniosła Marit Bjoergen, wyprzedzając Charlotte Kallę ze Szwecji oraz o 11,4 s swoją rodaczkę Marthe Kristoffersen." - co to znaczy na trudnej trasie? że podbiegi strome czy moze zjazdy z duzej gory czy moze duzo zakretow ostrych? - brak wyjasnienia. Kallę o 11,4 s wyprzedziła ale już podać o ile tę drugą laskę to niełaska?

"W szwedzkim Falun w pierwszej konkurencji finałowych zawodów narciarskiego Pucharu Świata Justyna Kowalczyk zajęła czwarte miejsce ze stratą 14,2 sekundy do Bjoergen, pisze wprost.pl." - pierwsza konkurencja finalowych zawodow? przeciez to byla druga (piersza byl sprint w sztokholmie" - kolejny blad i redakcja to przepusciala, przeciez ten ktos nie wie o czym pisal!

Te dwa akapity to juz koniec artykulu? To mial byc news? chyba niebardzo, bo szla tu relacja na zywo.
JAK REDAKCJA TO PRZEPUSCILA?

Komentarz został ukrytyrozwiń
czytacz
  • czytacz
  • 16.03.2012 17:43

Beznadziejny jest ten tekst i nie wiadomo po co, zwlaszcza, że w tym serwisie od jakiegoś czasu są pisane na żywo relacje z biegów Justny. Dziś też była link I jeszcze na koniec w artykule ten tekst "pisze wprost.pl" jest rezwalajający, bo jakby autor spojrzał, to szła tutaj relacja na żywo link i można to było tu na żywo czytać a nie we wproście :) Po co to w ogóle wisi na głównej stronie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
oceniacz
  • oceniacz
  • 16.03.2012 16:05

drugi tekst w tym dniu ktory zostal napisany na szybko i ktory psuje prace tych ktorzy sie starali w relacjach jakie mialy miejsce w serwisie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.