Facebook Google+ Twitter

Justyna Kowalczyk już w kraju!

Justyna Kowalczyk na warszawskim Okęciu przyznała, że Igrzyska Olimpijskie w Soczi były jej najlepszymi. Przed godziną 4 mistrzynię olimpijską przywitali liczni dziennikarze oraz kibice.

Justyna Kowalczyk przywitała wszystkich zgromadzonych słowami: Dobry wieczór, dzień dobry. Czuję się niewyspana... Dzisiaj badamy nogę i w zależności od wyników układamy plany. W najbliższy weekend na pewno nie wystartuję - powiedziała nasza zawodniczka. Polka jest zachwycona organizacją Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Jak sama powiedziała, będzie je wspominać najdłużej i najlepiej. Nic Polki nie rozczarowało. Nie od dziś wiadomo, że Justyna Kowalczyk w Rosji jest bardzo szanowana. Ma tam wielu przyjaciół, znajomych oraz wiernych kibiców. Polka w jednym z wywiadów mówiła nawet, że w Rosji jest szanowana i podziwiana, a w Polsce uznawana za pokrakę. Niestety, to może być prawda. Justyna jest jedną z najbardziej utytułowanych sportsmenek, ale niestety także najczęściej i najmocniej krytykowaną. Lecz po takich sukcesach chyba należy się jakikolwiek szacunek. Choć, trzeba przyznać, że najbardziej krytykują te osoby, które o biegach narciarskich nie mają zielonego pojęcia.
Justyna Kowalczyk z Soczi wróciła ze złotym medalem zdobytym w jej koronnej konkurencji - 10 km stylem klasycznym. Ten medal będzie pamiętany, nie tylko dlatego, że pokonała Marit Bjoergen aż o blisko 34 sekund, ale również, że wygrała z kontuzją.
Dzisiaj nasza narciarka przejdzie szczegółowe badania kontuzjowanej stopy. Po nich zadecyduje, czy wystartuje jeszcze w Oslo i Drammen. Do Lahti, w najbliższy weekend, na pewno nie leci.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.