Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20603 miejsce

Justyna Kowalczyk nie kończy kariery! Główny cel: Mistrzostwa Świata w Falun

Justyna Kowalczyk na konferencji prasowej w Krakowie ogłosiła, że biega dalej. Celem królowej nart są MŚ w Falun w 2015 roku. Polska biegaczka zmienia tok przygotowań, będą one mniej intensywne, a udział w PŚ zostanie odłożony.

 / Fot. PAPNajważniejsze w sezonie 2014/2015 dla Justyny Kowalczyk będą MŚ w Falun. Tam odbędzie się przecież ukochana dziesiątka klasykiem. Również przygotowania do nich będą się nieco różniły od tych z lat poprzednich. Będą one przede wszystkim mniej intensywne. Polka nie rozpocznie ich jak co roku w maju, ale dopiero 1 sierpnia. Kowalczyk uznała, że jej ciało zasługuje na odpoczynek. Wszyscy pamiętamy kontuzję kolana w 2012 roku, również w sezonie olimpijskim, gdy Justyna biegała ze złamaną stopą. Nie wiadomo jak organizm zareaguje na taki bodziec. Być może odpoczynek podziała dobrze, ale jeżeli nie, to Justyna Kowalczyk będzie szukała dodatkowych startów.

Kowalczyk nie powiedziała dokładnie do kiedy zamierza kontynuować karierę. Jak zwykle w oryginalny sposób uciekła od odpowiedzi "Będę biegała, dopóki mi nogi nie utną". Tak więc wiadomo już, że kolejny sezon spędzimy z pięciokrotną medalistką IO.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ma racje dopóki w swojej konkurencji niema lepszej , to niech zdobywa mistrzostwo . Brawo. 1 Tak trzymaj Justyna .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.