Facebook Google+ Twitter

Justyna Majkowska: "Lubię śpiewać dla ludzi"

5 kwietnia odbył się koncert charytatywny dla Weroniki - dziewczynki chorej na dziecięce porażenie mózgowe. Wśród wykonawców znalazła się m.in. była wokalistka zespołu Ich Troje - Justyna Majkowska.

Jesteś byłą wokalistką zespołu Ich Troje...Zdjęcie z Justyną Majkowską / Fot. Adam Sęczkowski
- Nie dość, że byłą wokalistką zespołu Ich Troje, to jeszcze byłą wokalistką zespołu Erato, bo on też ma już nową wokalistkę. Tak więc ja jestem była i była, i była (śmiech).

Open Hair Festiwal w Sieradzu


Dziś jesteś już po występie w związku z tym czekamy na informacje o Twoich kolejnych koncertach w Łodzi, zdecydowanie dłuższych niż dzisiejszy.
- W zasadzie na takowe się nie zanosi, ale ja zapraszam Łódź do Sieradza, dlatego że organizujemy tam świetny festiwal o nazwie Open Hair Festiwal. Może nie jest jeszcze znany, ale być może niektórzy kojarzą osobę Antoine’a Cierplikowskiego. Mówi Ci coś to nazwisko?

Jak najbardziej. To światowej sławy fryzjer...
- ...tak, a pochodził z Sieradza i w związku z tym organizujemy trzydniowy wspaniały festiwal połączony z czesaniem pół tysiąca sieradzan. Gorąco zapraszam, nie tylko łodzian, w dniach 17 - 19 lipca. Do tego czasu w moim życiu artystycznym chyba niewiele się wydarzy. Chyba, że jakiś koncert charytatywny, bo ja na takie sytuacje mam zawsze otwarte serce. Wiem, że pięć minut jakiegoś szaleństwa i popularności trwa chwilę, a później ta sława pozostawia również pozytywny ślad, który można wykorzystać, by pomóc komuś. Tak, więc gdyby były jakieś imprezy charytatywne to proszę dzwonić i pisać do mnie. Jeszcze raz zapraszam w lipcu na świetną imprezę do Sieradza.

A jakich artystów możemy się spodziewać w Sieradzu?
- Na pewno spodziewamy się imprez fryzjerskich, imprez kulturalnych, prawdopodobnie występu In-Grid, w trakcie załatwiania są polskie zespoły muzyczne. Jest to na etapie podpisywania wszelkich potrzebnych umów. Festiwal organizuje Urząd Miasta, a więc budżet jest okrojony, nie na wszystkich artystów nas stać, ale na pewno będzie fajnie. Odbędzie się też półfinał wyborów Miss, konkurs imienia Antoine’a Cierplikowskiego, pokazy fryzjerskie, pokazy mody, ale przede wszystkim to bicie rekordu w poddawaniu w jednoczesnym stylizowaniu fryzur tysiącom osób – to sprawi, że będzie odlot. Zapraszam.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

bardoz fajny wywiad:-) z bardzo fajną, pozytywną i ciepłą osóbką, szkoda ze o niej ostatnio znów troszkę ciszej. gratulacje, że miałeś okazję ją spotkać:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.