Facebook Google+ Twitter

Justyna Majkowska trzyma kciuki za Monikę Kuszyńską

W czwartkowym półfinale Eurowizji Polskę reprezentować będzie Monika Kuszyńska. Za naszą reprezentantkę mocno trzyma kciuki Justyna Majkowska, była wokalistka zespołu ich troje, która też ma za sobą eurowizyjne występy.

Justyna Majkowska przez wielu uważana jest za najlepszą wokalistkę grupy ich troje. / Fot. Andrzej StaniuchaBardzo trzymam kciuki za Monikę i kibicuję jej. Mam nadzieję, że uda mi się jutro oglądać transmisję i że piosenka Moniki zostanie doceniona. - mówi wokalistka

Warto wiedzieć, że obie panie wystąpiły na jednej scenie podczas pierwszych polskich preselekcji do Eurowizji w 2003 roku, Justyna z Ich Troje, Monika z Varius Manx. Dwa lata temu dały razem charytatywny koncert w Zduńskiej Woli dla ciężko chorej Weroniki.

Justyna Majkowska była wokalistką grupy ich troje w latach 2001-2003 w czasie największych sukcesów grupy. Na eurowizyjnej scenie stawała dwa razy z grupą ich troje. W 2003 w Rydze i 2006 roku w Atenach. W Rydze w 2003 roku występ z utworem Keine Grenzen zakończył się wysoką, 7 lokatą Polski, i został bardzo dobrze odebrany. Justyna wchodząc na scenę otrzymała wtedy duże brawa od eurowizyjnej publiczności.

Obecnie Justyna zbiera materiał na drugą solową płytę (pierwszą – „Zakochana od jutra” wydała w listopadzie 2011r), a na co dzień pracuje jako terapeutka dzieci z autyzmem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.