Facebook Google+ Twitter

Justyna Majkowska wydaje płytę

Z zespołem Ich Troje wyśpiewała największe przeboje, w tym "Powiedz". Teraz, po kilku latach przerwy, postanowiła powrócić na scenę muzyczną. W listopadzie pojawi się jej solowy album "Zakochana od jutra".

Wie, czym jest sukces


Justyna śpiewała w Ich Troje tylko dwa lata (2001-2003), był to jednak najlepszy czas w historii tej grupy. Począwszy od nagrody publiczności na Festiwalu w Opolu (za piosenkę "Powiedz, 2001r.) aż po siódme miejsce w Rydze w 2003 roku na Festiwalu Eurowizji. Płyty, na których brzmiał jej głos, rozeszły się w ogromnym nakładzie.

Mimo wielkiego sukcesu Justynie nigdy nie uderzyła do głowy woda sodowa. Fani pokochali ją za naturalność, życzliwość i uśmiech. W 2003 roku Justyna postanowiła opuścić szeregi grupy i rok później wydała z zespołem Erato płytę "Nie czekam na cud". Od 2005 roku zajęła się, zgodnie ze swoim wykształceniem, pracą z upośledzonymi dziećmi. W ubiegłym roku w swoich rodzinnych stronach dała szereg koncertów charytatywnych, z których dochód przeznaczono na leczenie dzieci.

Postanowiła znów zaśpiewać


Teraz, po kilku latach przerwy, Justyna postanowiła znów zaśpiewać. W listopadzie ukaże się jej solowy album pt. "Zakochana od jutra".
Jak pisze wydawca krążka: "Majkowska nie powraca z hukiem i nie próbuje zaszokować swoich przeszłych czy przyszłych fanów. Chce ich natchnąć oraz dotrzeć do nich za pomocą gęstej od uczuć i osobistych przemyśleń solowej płyty. Koncentrując się na tym, co pobrzmiewa w jej wnętrzu, sięga po bardziej klasyczne konstrukty muzyki gitarowej, a jednocześnie umiejętnie unika banalności. Wszystko po to, żeby jej delikatnie płynący kobiecy głos oraz treści, które niesie ze sobą, wysuwały się na pierwszy plan tej muzycznej eskapady."

Płytę promuje singiel "Tysiąc słów o miłości".



Na krążku ma znaleźć się jedenaście utworów skomponowanych m.in. przez Piotra Remiszewskiego i Jacka Dewódzkiego. Nie zabraknie także uznanych muzyków - gitarzysty Wojciecha Pilichowskiego czy saksofonisty Michała Kobojka. Nad całością czuwał duet producencki Piotr Remiszewski i Mario Szaban. Efekty poznamy już w listopadzie...

Źródło: justynamajkowska.pl - oficjalna strona artystki, materiały prasowe



Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.