Facebook Google+ Twitter

Justyna Steczkowska wystąpiła w poznańskim Eskulapie

W środowy wieczór poznański Eskulap zapełnił się fanami Justyny Steczkowskiej. Artystka promuje swoją ostatnią płytę "To mój czas". W trakcie koncertu, oprócz nowości, mogliśmy usłyszeć także stare, dobrze znane kawałki, które publiczność chętnie śpiewała razem z piosenkarką.

1 z 10 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Koncert Justyny Steczkowskiej był nie tylko pokazem wspaniałych umiejętności wokalnych artystki, ale także niezapomnianym widowiskiem. Fot. Barbara Chocianowicz
Koncert Justyny Steczkowskiej był nie tylko pokazem wspaniałych umiejętności wokalnych artystki, ale także niezapomnianym widowiskiem. Fot. Barbara Chocianowicz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Krzysztofie, nie wiem dlaczego ale system ciągle wyrzucał mi podpis spod 4 zdjęcia, prosiłam o pomoc redakcję, jak widać im też się nie udało, dlatego jak tylko materiał pojawił się na stronie wpisałam swój komentarz, w którym napisałam co powinno być pod 4 fotką. Jest tam napisane, że to są słowa Justyny Steczkowskiej cudzysłów rozpoczyna się pod 4 fotką i kończy pod 6 także jest zaznaczone, że to są wypowiedzi artystki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niektóre podpisy czytałem na stronie internetowej piosenkarki (może warto byłoby to zaznaczyć). Za zdjęcia +

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za wyjaśnienie ; )

Komentarz został ukrytyrozwiń

+) za widowisko :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetne zdjęcia (+) Najbardziej podobała mi się 8, taka klimatyczna :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ szczególnie za 4, 7 i 8 fot.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukaszu Eskulap to nie tylko zwykły klub to całe centrum kultury, są tu nie tylko koncerty, które tu relacjonuję (i to nie wszystkie), są imprezy od niedawna jest także galeria, proponuję wejść tu http://eskulap.art.pl/eskulap.html i tu znajdziesz najlepszą odpowiedź dlaczego Eskulap. W innych poznańskich klubach jest tak, że na ogół można w nich posłuchać jakiegoś jednego rodzaju muzyki, a w Eskulapie znajdziesz wszystko, większość ciekawych koncertów odbywa się tu, chyba, że potrzebna jest większa powierzchnia to odbywają się w Arenie. Reasumując w Poznaniu jest wiele klubów muzycznych, ale klub o tak bogatej historii i zróżnicowanym repertuarze jest rzeczywiście tylko jeden.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo miłe dla oka zdjęcia, chociaż mam wrażenie że w Poznaniu jest tylko jeden klub muzyczny : )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dodam tylko, że jest jakiś problem z podpisem pod czwartym zdjęciem, podpis powinien wyglądać tak:

Justyna o swoim najnowszym krążku mówi tak: "Trudno jest mi zawsze mówić o muzyce… to taka delikatna materia, poza tym utkana z emocji, jest łatwa do wyrażenia przez dźwięki, ale znacznie trudniejsza do zdefiniowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.