Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15561 miejsce

"Jutro będzie futro" - premiera 18 czerwca. Zobacz trailer!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-05-21 18:41

Jutro będzie futro" opowiada historię przyjaciół, którym znudziło się dorosłe życie. Adama (John Cusack) rzuciła dziewczyna, Lou (Rob Corddry) to balangowicz, który nie może trafić na balangę, Nick (Craig Robinson) ma żonę, która kontroluje każdy jego ruch, a Jacob (Clark Duke) ma bzika na punkcie gier komputerowych i nie wychodzi z piwnicy.

 / Fot. plakatJohn Cusack i jego produkcyjna partnerka, Grace Loh, bez wahania podjęli decyzje o realizacji filmu Jutro będzie futro". "MGM szukało aktora, który zagrałby Adama, i pomógł rozwinąć jego postać oraz fabułę filmu – mówi Loh. – A kto lepiej by się nadawał do podróży do roku 1986 niż jeden z gwiazdorów lat 80.? John i ja podchwyciliśmy ten pomysł – absurdalna lokalizacja, bohaterowie i opowieść o ich przyszłości. Przecież powrót do lat 80-ych to wielka frajda".

Projekt okazał się dla Johna Cusacka i Steve'a Pinka (reżyser) bardzo osobistym przedsięwzięciem, ponieważ przyjaźnią się od czasów nauki w Township High School w Evanston, w stanie Illinois. Dodatkową atrakcję stanowił fakt, że ich pierwszy wspólny film to komedia, rozgrywająca się w latach 80.

"Umieszczenie Johna w sytuacji, gdy wraca do lat 80., zarówno jako bohater filmu, jak również jako aktor, to fantastyczna sytuacja, ponieważ to lata jego największej aktywności. Zabawnie było patrzeć, jaka to dla niego przygoda – mówi Pink. John to gwiazdor lat 80. Chcemy, żeby zabrał nas do tamtej dekady i był naszym przewodnikiem
w tej nostalgicznej podróży, na dobre i na złe. Znaleźliśmy się w dobrych rękach. John sobie z tym poradzi, ponieważ nadal jest kochany"."Jutro będzie futro"
reżyseria - Steve Pink
scenariusz - Josh Heald

W rolach głównych:
John Cusack
Rob Corddry
Craig Robinson
Chevy ChaseWybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.