Facebook Google+ Twitter

Jutro CBS nada pierwszy odcinek dziecięcego reality show

Jak podała Gazeta Wyborcza, co zobaczyć można na stronie głównej Kid Nation i CBS, 40 dzieci w wieku od 8 do 15 lat, podejmie próbę stworzenia własnej społeczności w trudnych warunkach i bez pomocy dorosłych.

http://www.cbs.com/primetime/kid_nation/ / Fot. screenPonoć roszady małżeńskich par, jedzenie owadów czy ekstremalne wypadki nie są już interesujące. Telewizja CBS znalazła jednak rozwiązanie - jutro o godz. 20 wyemituje pierwszy odcinek "Kid Nation" czyli "Państwa dzieci". 40 dzieci w 40 dni ma przeobrazić ruiny opuszczonego miasteczka Bonanza w swój nowy dom.

Ekipa CBS wywiozła dzieci do półpustynnego stanu Nowy Meksyk. Czekał je sen na podłodze, brak kontaktu z rodzicami, samodzielnie przyrządzane obiady, pranie, naprawa zepsutych mebli i rozstrzyganie sporów. Kluczem miał być wybór czteroosobowej dziecięcej rady, której decyzje będą kluczowe w ich nowym świecie.

Nie przewidziano wykluczania z programu. Uczestnicy mogą zakończyć pobyt w miasteczku, jeśli tylko tego zapragną. Za udział każdy z członków otrzymał tylko 5 tys. dol., jednak pod koniec każdego odcinka wybraniec miał szansę na złotą gwiazdę szeryfa wartą ok. 20 tys. dol.

"Ekstremalnie niskie i wysokie temperatury, przestępstwa, powodzie, utonięcia, utrata orientacji w terenie, zderzenia, upadki, zatrucie (...) - dobrowolnie i w pełni akceptuję te zagrożenia (...) i w imieniu swoim i nieletniego zrzekam się prawa do odszkodowań" - pod tymi słowami podpisali się rodzice uczestników. Co więcej, zrzekli się też prawa do pretensji, "jeśli dziecko zdecyduje się na zawarcie intymnej relacji jakiegokolwiek rodzaju z innym uczestnikiem albo inną osobą", co doprowadzić może do "zaburzeń emocjonalnych, zarażenia chorobami płciowymi, HIV lub ciąży".

Podobno czworo dzieci wypiło żrący odplamiacz, a jedna dziewczynka oparzyła się olejem podczas smażenia. Mama tej dziewczynki skarży CBS, choć podpisana umowa obejmuje trzyletnią tajemnicą wszystko, co działo się na planie. Za jej złamanie grozi rodzicom kara w wysokości 5 mln dol.!

Program "Kid Nation" został wyprodukowany przez Toma Formana - zdobywcę nagrody Emmy za "Extreme Makeover: Home Edition". Brawo, Tom!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.