Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6765 miejsce

„Jutro nadchodzi zawsze” K2 już w sieci!

Na MaxFloRecTV trafił wczoraj nowy klip twórcy hitu „1 moment”. Muzycznie K2 trzyma się gitarowej konwencji. Tekstowo porusza tematykę bliską wielu z nas. – Utwór traktuje o nieustannym odkładaniu realizacji planów na później – mówi raper

Maciej Zachariasz w nowym klipie K2 / Fot. Adam Gawenda/Kadr z klipu– Ci, którzy zadali sobie trochę trudu, by sprawdzić moją twórczość, nie ograniczając się jedynie do kawałka „1 moment” (jak słuchacze, którzy są ze mną od samego początku), wiedzą, że zawsze kochałem eksperymentować m.in. z drum&bassem, dubstepem i stylistyką gitarową. „Jutro nadchodzi zawsze” to właśnie efekt gitarowego eksperymentu – mówi K2.

Za muzykę odpowiada zapoznany przez niego w sieci producent z Wielkiej Brytanii, Ben Egginton. Reżyserią teledysku zajął się Adam Gawenda z AG Studio. Autorem scenariusza jest szef MaxFloRec, Rahim. – W filmografii zawsze cenię sobie przewrotność – komentuje pomysł na klip. Główne role w obrazku odegrali: Maciej Zachariasz i Karolina Szmytka. Warto dodać, że w produkcję wideo zaangażowani byli również fani i przyjaciele MaxFlo oraz samego artysty.Singiel w formie cyfrowej zamówić można m.in. w MaxFloSklepie.

K2: – Tworzenie muzyki przychodzi mi naturalnie / Fot. Fotoluna.plPrzypomnijmy, że poprzedni singiel K2 okazał się być ogromnym hitem. – Klip do „1 momentuK2 i Buki to obecnie 2. najpopularniejsze wideo na naszym kanale, MaxFloRecTV, zaraz po „Na szczycieGrubSona – mówi Rahim. W 10 miesięcy od premiery teledysk wyświetlono tam blisko 30 mln razy. Obrazek dotarł do 4. miejsca w zestawieniu najchętniej oglądanych klipów wśród polskich użytkowników YouTube'a w 2014 r. Utwór promujący „Anatomię” figurował też na pierwszych miejscach radiowych i telewizyjnych list przebojów.

Czy „Jutro nadchodzi zawsze” zdoła powtórzyć ten wynik? – Tworzenie muzyki przychodzi mi naturalnie. Nie myślę, „co wypadałoby nagrać”, czego oczekują inni. To, co podzieje się dalej z tym numerem zależy już wyłącznie od odbiorców – komentuje K2. – Będę oczywiście bardzo szczęśliwy, jeśli ludzie będą do tego singla wracać i się z nim utożsamiać. Mam też nadzieję, że dzięki niemu trafią na inne moje utwory – dodaje.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.