Facebook Google+ Twitter

Jutro odwołają Farfała?

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-09-18 17:12

Jutro zbierze się Rada Nadzorcza Telewizji Polskiej - dowiedziała się IAR. Informację potwierdził jeden z członków Rady.

Jednym z punktów posiedzenia ma być odwołanie p. o. prezesa Piotra Farfała. Rada miała się zebrać początkowo dopiero w przyszłym tygodniu 24 września, ale jej członkowie zdecydowali o wcześniejszym spotkaniu. Podczas pierwszego posiedzenia w środę 16 września Radzie nie udało się odwołać Farfała, bo obradowała w niepełnym składzie. W posiedzeniu nie uczestniczyła reprezentant ministra skarbu prof. Ewa Nowińska - jak tłumaczyła - ze względu na "wątpliwości prawne".

Ośmiu członków Rady nie zdecydowało się wówczas na to, by w niepełnym składzie zmienić ustalony wcześniej porządek posiedzenia i poszerzyć go o punkt dotyczący odwołania p.o. prezesa Piotra Farfała. Posiedzenie Rady roapocznie się jutro o godzinie 11-ej w siedzibie KRRiT.

Wczoraj zebrała się rada Nadzorcza Polskiego Radia. Odwołano poprzedni zarząd i powołano nowy. Stanowiska stracili Robert Wijas oraz Michał Dylewski. P. o. prezesa Polskiego Radia został Jarosław Hasiński. W zarządzie zasiada też - oprócz Hasińskiego - delegowany przez Radę Piotr Jagiełło.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.