Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24538 miejsce

Jutro ostatnie losowanie Dużego Lotka

Od sobotniego losowania nazwa gry ulegnie zmianie na Lotto. Rebrandingu gry od kilku dni towarzyszy kampania informacyjna.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Adam Warżawa/PAPPożegnanie z Dużym Lotkiem

8 października ostatni raz będziemy liczyć na szczęście w Dużym Lotku. Od sobotniego (10 października) losowania będziemy grać w Lotto. Lista zmian nie kończy się na zmianie nazwy. Z
2 do 3 zł wzrośnie cena jednego kuponu.

Zwycięzca losowania Dużego Lotka z 8 października nie tylko wzbogaci się o wygraną, ale także zapisze się w historii tej gry jako ostatni jej zwycięzca. Od losowania 10 października będziemy liczyć na szczęście w nowej grze - Lotto. Oparta będzie ona na podobnych zasadach, co dotychczasowy Duży Lotek.

Zmiany będą polegały na podwyżce cen za kupony - gracze będą zmuszeni zapłacić nie jak do tej pory 2, ale 3 złote za pojedynczy zakład. To już druga podwyżka cen tej najpopularniejszej gry liczbowej w Polsce - nieco ponad 3 lata temu za jeden zakład płaciliśmy 1,25 zł. Obecna cena jest więc w porównaniu z nią ponad dwa razy wyższa. Jednak każdy kij ma dwa końce - wzrosną również wysokości wygranych. I tak za "trójkę" dostaniemy 20 zł, dzięki "czwórce" wzbogacimy się o ok. 240 zł, a dzięki "piątce" o 5300 zł. "Szóstka", czyli marzenie każdego gracza, będzie wynosiła co najmniej 2 miliony złotych, niezależnie od ilości osób, które ją wylosowały (najwięcej wygranych pierwszego stopnia - 80 - padło 30 marca 1994).

Dzięki podwyższeniu wysokości nagród, kumulacje będą mogły rosnąć nawet do 50 milionów złotych. Co prawda, w świetle 148 milionów euro wygranych we włoskiej loterii, kwota ta nie wydaje się być zbyt wygórowana, jednak w polskich realiach jest ona wręcz niewyobrażalna.

Czy mimo podwyżki cen gra dalej będzie popularna? Zapewne tak, gdyż mimo prawdopodobieństwa wygranej wynoszącego 1:14 000 000 wciąż mamy nadzieję, że szczęście uśmiechnie się właśnie do nas.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Może by tak wygrać?:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może by tak zagrać?;DD

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.10.2009 19:28

Kolejna wersja podatku od marzeń :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.