Facebook Google+ Twitter

Jutro w Rzeszowie utrudnienia w ruchu. Niektóre ulice zamknięte

W środę, 10 sierpnia, nastąpi zmiana organizacji ruchu w Rzeszowie. Niektóre ulice zostaną całkowicie zamknięte na kilka godzin.

Utrudnienia w ruchu drogowym spowodowane będą uroczystościami żałobnymi po śmierci Zbigniewa Szablewskiego, Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej. Jutro od godz. 8 do 13 w Rzeszowie mogą tworzyć się korki z powodu całkowitego zamknięcia kilku głównych ulic. Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności i wyrozumiałość.

Od godz. 8 do 11 będą wyłączone z ruchu następujące ulice w Rzeszowie: ul. Mochnackiego (od skrzyżowania z ul. Lisa Kuli do skrzyżowania z ul. Hoffmanowej), ul. Cieplińskiego, ul. Lisa Kuli, Plac Śreniawitów, Most Zamkowy, ul. Kopisto, ul. Rejtana, al. Sikorskiego aż do Katedry.

Z kolei od godz. 10 do 13 zamknięty będzie prawy pasy ul. Sikorskiego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Łukasiewicza do ul. Powstańców Warszawy.


Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.