Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3222 miejsce

Jutro wyborcza debata liderów list wyborczych w Krakowie

6 października o godz. 13, w hali widowiskowo-sportowej pawilonu sportowo-dydaktycznego Uniwersytetu Ekonomicznego, zaplanowano debatę liderów, krakowskich list wyborczych do Sejmu.

Już jutro czyli 6 października 2011 roku o godz. 16, Andrzej Duda (PiS), Ireneusz Raś (PO), Tomasz Kalita (SLD), Wojciech Kozak (PSL) i Zbysław Owczarski (PJN), przedstawią swój program dot. m.in. rozwoju miasta. Kandydaci ubiegający się o mandat poselski, będą odpowiadać na pytania moderatorów, ale również będą mieli okazję zadać pytania rywalom.

Organizatorem spotkania jest krakowski Uniwersytet Ekonomiczny razem z Kołem Nauk Politycznych Homo Politicus, działającym przy nim. Patronat honorowy nad debatą objął rektor Uniwersytetu Ekonomicznego prof. dr hab. Roman Niestrój. Natomiast patronatem medialnym zajęły się cztery redakcje - "Gazeta Wyborcza", "Dziennik Polski", "MANKO", "Kurier UEK".

Debatę poprowadzą Magdalena Kursa z "Gazety Wyborczej" i Tomasz Czeczótko z TVP Info. Wydarzenie ma charakter otwarty, lecz pierwszeństwo wstępu będą mieli posiadacze bezpłatnych wejściówek. Można odebrać je w Gazeta Cafe przy ulicy Brackiej 14, a także na Uniwersytecie Ekonomicznym w pawilonie sportowo – dydaktycznym w pokojach 226 i 227.

Do przystanku Uniwersytet Ekonomiczny, znajdującego się koło kampusu UE, można dojechać tramwajem 2 lub autobusami 182 i 501. Dostanie się tam możliwe jest również pieszo, 7 minut od Dworca Głównego i 5 minut od Ronda Mogilskiego.
Więcej informacji odebacie.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

nm
  • nm
  • 06.10.2011 13:46

-
POligłupy poza sejmem
TOTALNA NERWOWOŚĆ,GŁUPOTA,szkodzenie POLSCE,manipulacje, ,brak etyki,cynizm,obłuda,,hipoktyzja,plotki,kłamstwa,szkodzenie POLSCE,... przez: pseudo-media i pozostałe partie- dotyczące opluwania wyborców PIS-u i JKACZYŃSKIEGO-PANICZNIE BOJĄ SIĘ, że PIS WYGRA WYBORY
-WYNIKI WYBORÓW: PIS-52%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM. Dziwi TOTALNA NAGONKA : premiera , PO ,SLD,..., pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 10 ml. wyborców PIS-u oraz ciągłe WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO ,PSL). Młodzi i starsi pytają-czy dalej będą? :dzielić i opluwać POLAKÓW? ,dawać tylko STOŁKI KOLESIOM(mimo braku kwalifikacji) podejmować decyzje WYWRACAJĄCE wszystko do GÓRY NOGAMI?, totalnie POWIĘKSZAĆ DŁUG POLSKI, OKRADAĆ przyszłych emerytów z OFE,...,wyrażać: PYCHĘ,INSYNUACJE,CHAMSKIEOPLUWANIE,CYNIZM,LEKCEWAŻENIE,DESTRUKCJE,AGRESJĘ,HI POKRYZJĘ , BŁAZENADĘ ,MATACZENIE, PLOTKI, KŁAMSTWA,...w stosunku do większości społeczeństwa- ciągle jedynie grożą :wojną, polityczną ZEMSTĄ, ... - Nie głosujmy na nich-tylko na J.KACZYŃSKIEGO i PIS ,aby SAMODZIELNIE MOGLI RZĄDZIĆ przez 4 lata i ODPOWIADAĆ przed SPOŁECZEŃSTWEM za SWOJE RZĄDZENIE (SAMODZIELNE) . PO PROWADZĄ POLSKĘ DO WIĘKSZEJ ZAGŁADY NIŻ GRECJA,eksmituje na bruk. Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom, aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta? -niezgodne z konstytucją?). Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. PObolszewia?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- ale to nie ciekawi to media?- Palikot USTALAŁEM z Tuskiem atak na KACZYŃKIEGO ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.