Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

690 miejsce

Juwenalia 2013 Politechniki Lubelskiej zakończone...

  • Anna B.
  • Data dodania: 2013-05-13 21:38

Jak co roku Juwenalia Politechniki odbywają się na terenach zielonych uczelni. Po trzech dniach wielkiego imprezowania przyszedł czas na dzień ostateczny, w którym lubelscy żacy (i nie tylko) mogli się bawić podczas koncertów gwiazd rocka.

Koncert zespołu DŻEM / Fot. Anna B.Razem ze znajomymi wybrałam się na koncert zespołu DŻEM i STRACHY NA LACHY. Załapaliśmy się jeszcze na końcówkę występu meksykańskiego zespołu Enclose,
którego akurat nie znałam (a myślę, że zespół raczej wart poznania).
Po tym koncercie prowadzący imprezy rzucali ze sceny koszulki ufundowane przez Student Travel i głównego sponsora Perła -Browary Lubelskie oraz moje ulubione paluszki ufundowane przez firmę Lubella. Koszulki latały wysoko i nawet dość daleko ale niestety żadna nie doleciała do mnie... Następnie wybrane dziewczyny z publiczności wylosowały dwóch zwycięzców konkursu ufundowanego przez Student Travel (nagrodą była wycieczka do Grecji lub Chorwacji oraz Student Camp w Bułgarii). Zwycięzcom szczerze gratuluję i zazdroszczę wygranej!!! :p

Około godziny 21.20 na scenie pojawił się już zespół DŻEM rozpoczynając swój koncert piosenką Mała aleja róż. Zespół zagrał też takie utwory jak: Do przodu, Nieudany skok, Do kołyski, Złoty paw,Partyzant i Diabelski żart. Następnie po hucznych okrzykach słuchaczy z prośbą o bis zagrali także: Harley mój, Czerwony jak cegła i Whisky.
Po ich występie prowadzący rozdawali kolejne koszulki w tym także od Samorządu Politechniki Lubelskiej. Na scenie pojawiły się także zawodniczki SPR Lublin, które w sobotę 11 maja zostały nowym mistrzem Polski w piłce ręcznej kobiet. Dziewczyny otrzymały nagrody ufundowane przez sponsorów.

Następnie na scenie pojawił się zespół STRACHY NA LACHY. Swój koncert rozpoczęli piosenką pt. Strachy na lachy. Śpiewali także np.: Dzień dobry kocham Cie, Dygoty, Gorsi, Piła tango, Raissa, Twoje oczy lubią mnie, Czarny chleb i czarna kawa. Poproszeni o bis zagrali trzy utwory. Zespół grał do godziny 00.30.

Na koniec, po występach wszystkich zespołów, na scenie pojawił się rektor Politechniki Lubelskiej, który zachęcał tegorocznych maturzystów do studiowania na Politechnice. Po czym razem ze studentami uczelni śpiewał-Politechnika dzisiaj baluje... :) Całość imprez na Politechnice Lubelskiej zamykał krótki pokaz fajerwerków.

Razem z moimi znajomymi uważamy ten koncert za bardzo udany... Wszyscy się dobrze bawili. I nawet lejący się z nieba deszcz, podczas koncertu STRACHY NA LACHY, nie zdołał popsuć świetnej zabawy fanom zespołu (nawet tym bez parasoli) jak i nam :) Wszyscy skakali, wspólnie śpiewali, a co niektórzy nawet tańczyli...

I tak cali przemoczeni wytrwaliśmy do końca imprezy, która kończyła się wraz z przestającym padać deszczem... :)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.