Facebook Google+ Twitter

Juwenalia czas zacząć

Od dziś do niedzieli potrwają w Poznaniu juwenalia. Impreza, na którą przez cały rok oczekuje cała społeczność studencka, rozpoczęła się tradycyjnie przekazaniem kluczy do miasta przez Pana Prezydenta Ryszarda Grobelnego.

Poznańskie Juwenalia / Fot. fot. Piotr TutakPoznańskie Juwenalia to nie tylko dobra zabawa, to również tolerancja, szacunek, akceptacja, integracja i wspólnota. Przez cztery dni na scenie wystąpi wielu wspaniałych muzyków, a miasto zostanie całkowicie opanowane przez społeczność akademicką i jej sympatyków.

Poznańskie Juwenalia / Fot. fot. Piotr TutakPodczas uroczystości rozpoczęcia organizatorzy apelowali o dobrą i bezpieczną zabawę. Młodzież przeszła ulicami miasta w barwnym korowodzie. Podczas parady uczestnicy byli oceniani za jedność i kreatywność. Każda z uczelni zaprezentowała się w strojach, które były tematycznie związane na przykład ze słodyczami, przedszkolem, rolnictwem czy Poznańskie Juwenalia / Fot. fot. Piotr TutakGwiezdnymi Wojnami. Specjalna komisja oceniała pomysłowość i zaangażowanie młodych ludzi. Wydarzenie oprócz studentów przyciągnęło również uwagę mieszkańców Poznania, którzy przyłączyli się do wspólnej zabawy.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.