Facebook Google+ Twitter

Juwenalia Politechniki Lubelskiej- koncert zespołu Enej

Jak się okazuje juwenalia to nie tylko czas odpoczynku i rozrywki dla studentów, ale też dobre miejsce do wypadów rodzinnych. Oczywiście jeśli, gra zespół, który lubimy lub, który chcieli byśmy zobaczyć na żywo.

Sobotnie koncerty na błoniach Politechniki Lubelskiej, można uznać za jedne z bardziej udanych.
Najbardziej oczekiwanym zespołem oczekiwanym zespołem, oczywiście był zespół Enej. Ogromna liczna zarówno studentów, jak i innych mieszkańców Lublina, nie wykluczając zaobserwowanych przeze mnie rodzin wraz z dziećmi, świadczy tylko na korzyść organizatorów imprezy, którzy zapewnili rozrywkę zarówno muzyczną jak i rekreacyjną. Idealna zabawa na takiej imprezie dla dzieci okazały się samochodziki, czy też karuzela w kształcie ogromnych młotów.
Jednak największym powodzeniem, cieszyły się wśród zebranych na błoniach osób, stoiska Perły ,który był
jednego ze sponsorów imprezy. Zespoły grające w tym dniu, grały muzykę, może nie najbardziej delikatna, jednak bardzo rytmiczną i szybko wpadająca w ucho. Humory na pewno dopisywały uczestnikom zabawy, gdyż w śród nich zdarzały się osoby, z bardzo
bujna wyobraźnią, na przykład chłopcy poprzebierani za zakonnice, czy noszone przez niektórych czapki z ogromnymi dłońmi.
Jedynym mankamentem tej imprezy było prawie 40 min opóźnienie występu głównej gwiazdy wieczoru- zespołu Enej. Bez wątpienia wywołało to spore niezadowolenie wszystkich zebranych. Jednak w momencie pojawienia się zespołu na scenie, wszyscy wykazali ogromne zadowolenie. Nie zdarzyło mi się jeszcze zaobserwować na rządnym z koncertów, aby ludzie z takim entuzjazmem śpiewali razem z występującymi zespołami, jak to było właśnie w przypadku sobotniego występu.
Na pewno więc tą imprezę można uznać za jedną z lepszych na tegorocznych juwenaliach

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: koncert Enej


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.