Facebook Google+ Twitter

Juwenalia w Białymstoku. Koncerty już od 24 maja!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-05-09 10:28

Dwa tygodnie dzielą nas od największego studenckiego święta w regionie. W czasie, gdy zwykli żacy oczekiwali na Juwenalia, odpoczywając, opalając się i (rzadko) nadrabiając zaległości w nauce, wolontariusze ze sztabu organizacyjnego długi majowy weekend spędzili na dopinaniu na ostatni guzik szczegółów Dni Kultury Studenckiej. Po powrocie na zajęcia łatwo ich rozpoznać po bladej skórze i podkrążonych oczach.

W czwartek 26 kwietnia ujawniliśmy ostatnią gwiazdę tegorocznych Juwenaliów: Michała Jelonka, słynnego skrzypka i kompozytora, członka zespołu Hunter. Uświetni nam Dzień Czerwony, obok innych rockowych wykonawców. Teraz, gdy już wszystko jest jasne, pozostaje nam tylko czekać na koncerty i umawiać się ze znajomymi pod sceną. Jesteśmy pewni, że nie zabraknie żadnego prawdziwego amatora dobrej muzyki.

A mówiąc o dobrej muzyce nie sposób nie wspomnieć o projekcie Alter.Namiot. W środę, 9 maja, ogłosiliśmy zwycięzcę konkursu DJ "Zagraj w Alter.Namiocie" - a właściwie dwóch zwycięzców, gdyż ze względu na wysoki poziom zgłoszonych setów komisja postanowiła nagrodzić ex aequo Pawła Łotowskiego (Loteq) i Piotra Modzelewskiego (Piterson). Obaj panowie w nagrodę wystąpią podczas Juwenaliów w umiejscowionym na terenie placu koncertowego Alter.Namiocie obok innych zaproszonych artystów.

Tych, którzy rzadko zaglądają na internetową stronę Juwenaliów warto uświadomić, że w tym roku zaszła mała zmiana w lokalizacji placu koncertowego. Już nie spotykamy się na tyłach Wydziału Elektrycznego, ale od frontu. Nareszcie wyszliśmy z cienia! Grunt, że pozostajemy na terenie kampusu PB. Nowy plac pozwoli nam na uruchomienie większej liczby atrakcji, wszystko, aby uprzyjemnić Wam, drodzy studenci, Wasze święto.

Szczegółową mapkę możecie obejrzeć w zakładce Plac na naszej stronie www.juwenalia.bialystok.pl

Od 30 kwietnia ruszyła sprzedaż trzeciej partii karnetów na koncerty, teraz w cenie 25 zł. Dla tych, którzy jednak nie planują iść na wszystkie trzy dni koncertów, uruchomiliśmy również sprzedaż jednorazowych wejściówek w cenie 5 zł. Będziecie mogli je nabyć w dotychczasowych punktach sprzedaży oraz w klubie Gwint, w godzinach między 10 a 18. Oprócz tego będziecie mogli zakupić tu również bilety na wydarzenia towarzyszące. Serdecznie zapraszamy!

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.