Facebook Google+ Twitter

Już 25 lutego! Kolejna porcja wybornego Dżemu w Lublinie

Niemal rok musieli czekać fani grupy Dżem na powrót swoich ulubieńców do Lublina. Doczekali się - kolejny akustyczny koncert mistrzów polskiego blues-rocka odbędzie się w Filharmonii Lubelskiej, 25 lutego

Dżem Akustycznie, Lublin 2011 / Fot. Robert PranagalDżem to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Nie zawaham się powiedzieć, że Dżem to nasz skarb narodowy. Pomimo perypetii losowych i trudnych doświadczeń, grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy - porządnego, prawdziwego i szczerego bluesa.

Macjej Balcar, Dżem Akustycznie, Lublin 2011 / Fot. Macjej Balcar, Dżem Akustycznie, Lublin 2011Każdy koncert jest jak opowieść o naszym zwykłym życiu. Każdy utwór przywołuje obrazy, wspomnienia, uczucia i sprawia, że na nowo wracamy do tego, co w naszym życiu było i jest istotne. Czasem jest to ból, czasem uniesienie, czasem nadzieja, czasem zwątpienie i strata - bez znieczulenia, jakże to pięknie zagrane. Tak, jak dla człowieka życie jest wszystkim co ma, tak i muzyka Dżemu jest jedynym w swoim rodzaju i niepowtarzalnym zjawiskiem.

Dżem Akustycznie, Lublin 2011 / Fot. Robert PranagalFenomenalny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało Dżemu w składzie: Adam Otręba (gitara), Beno Otręba (gitara basowa), Jurek Styczyński (gitara), Zbyszek Szczerbiński (perkusja), Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal, harmonijka).

Koncert rozpocznie się 25 lutego o godzinie 17 w Filharmonii Lubelskiej im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nie szkoda ci czasu na śledzenie moich materiałów i wstawianie pod nimi jedynek?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.