Facebook Google+ Twitter

Już 29 lipca Kobiór Blues Fest Sikora

Średniej wielkości miasto miedzy Pszczyną a Tychami. Piękne tradycje, ale przede wszystkim tradycje bluesowe. To miasto to Kobiór, a jak Kobiór to Blues Fest Sikora.

Zapraszamy / Fot. material promocyjnyJuż za kilka dni tj. 29-go lipca w piątek o godzinie 17 w Kobiórze zbiera się ekipa pod tytułem: „kocham bluesa”. Choć jest to impreza dosyć kameralna, to znajduje stałych sympatyków na terenie całego kraju, ale i poza granicami Polski. Myślę że w dużym stopniu dzieje się tak za przyczyną inicjatora i organizatora tego festiwalu a mianowicie - Adama Kulisza.

A. Kulisz od 3 lat wraz ze swoją żoną Jolą Kulisz i przy wsparciu właścicieli restauracji „Sikorka”, którzy udostępniają darmowo teren pod pole namiotowe dla przyjezdnych uczestników festiwalu. Impreza jest tworzona z pasją.

Przy okazji tej edycji festiwalu, Adam Kulisz obchodzi 25-lecie pracy artystycznej. Przy okazji tego jubileuszu wystąpią goście, którzy swoim udziałem uświetnią ten dzień. Miedzy innymi wystąpi Śląska Grupa Bluesowa w składzie: Janek „Kyks” Skrzek, Leszek Winder, Michał „Gier” Giercuszkiewicz czy Jarosław Rzepa i oczywiście piękna, młoda i bardzo utalentowana wokalistka Agnieszka Łapka. Oprócz tego organizatorzy obiecują, że pojawi się zespół KFM no i Adam Kulisz z Kulisz Trio i goście.

Zapowiada się wspaniała zabawa. Dodam jeszcze, iż każdy uczestnik festiwalu zostanie uraczony wspaniałą „blues pomidorówką”, której przygotowaniem zajmie się szef kuchni restauracji „Sikorka”.

Zapraszam gorąco wszystkich i zapewniam, że nikt nie będzie si nudził.
Adam Kulisz Coolish

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

D.K
  • D.K
  • 04.09.2011 21:47

świetnie było, polecam oglądnąć filmiki na YT z tego festiwalu, za rok niech nas będzie jeszcze więcej ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.