Facebook Google+ Twitter

Już 30 czerwca I Płocka Noc Kabaretowa

Już w sobotę 30 czerwca Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza na I Płocką Noc Kabaretową. Gwarantowane niezwykłe przeżycia, wystąpią bowiem najlepsze grupy kabaretowe w Polsce, a imprezę poprowadzi Artur Andrus!

Plakat imprezy. / Fot. I Płocka Noc KabaretowaPoczątkowo płocki ratusz planował zorganizować Płocką Noc Kabaretową w amfiteatrze, który nie został jeszcze otwarty. Co prawda otwarcie planowano na 28 kwietnia, jednak nastąpi to dopiero w następne wakacje. Budowlańcy mają się uporać do zimy. Zapewniają, że II Płocka Noc Kabaretowa odbędzie się już w pierwotnie wyznaczonym miejscu.

Tak wielkich gwiazd sceny kabaretowej Płock chyba jeszcze nie widział. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Nenówka, Grzegorz Halama, Jacek Ziobro, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Młodych Panów - to zaproszone kabarety na I Noc Kabaretową w Płocku. Imprezę prowadzić będzie Artur Andrus, który jest gościem "Szkła kontaktowego", a także pisze teksty piosenek i prowadzi imprezy kabaretowe (m.in. w telewizyjnej Dwójce). To wydarzenie kulturalne zdecydowanie przejdzie do historii jako jedno z lepszych, a Druga Płocka Noc Kabaretowa odbędzie się już na miarę imprezy ogólnopolskiej.

Kabaretów omawiać czy też przedstawiać chyba nie trzeba. Są to wielkie grupy kabaretowe, które są jednymi z najlepszych w Polsce. Praca i trud jaki został włożony w organizację pierwszego kabaretonu będzie na pewno doceniony przez liczną publiczność, która przybędzie na Stary Rynek. Organizatorzy spodziewają się, że
znane i lubiane gwiazdy przyciągną na płocką Starówkę w sobotę 30 czerwca o 20-tej tysiące widzów. A na łamach Wiadomosci24.pl spróbujemy pokazać, co się tam działo oraz porozmawiać z gwiazdami największych kabaretów w Polsce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

super sprawa taka impreza....szkoda ze to nie w Jaworznie;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.