Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1154 miejsce

Już 3 kilometry dobra!

Ogólnopolskie mistrzostwa dobroci trwają w najlepsze. Ponad 50 organizacji z całego kraju osiągnęło kolejny sukces na drodze do rekordu Guinessa: uzbierano już 3 kilometry złotówek.

Oznacza to aż 145 000 złotych, które zostaną przekazane na szlachetne cele. A to ledwie początek Kilometrów Dobra
W Toruniu, dzięki Stowarzyszeniu „Podaj Rękę” można było pedałować na specjalnym rowerze, który w magiczny sposób zamieniał przejechany dystans na złotówki. W Skierniewicach Stowarzyszenie „Wspólna Troska” zorganizowało Maraton Zumby. W Gryficach odbył się pchli targ, gdzie przekazywano dary dla osób niepełnosprawnych. W Lubaniu w mistrzostwa dobroci włączył się Kabaret Smile, który podczas swego występu pomógł uzbierać imponującą kwotę, a w Jarosławiu swoje wsparcie zadeklarowali reprezentacji Polski w piłce nożnej, m.in. Artur Jędrzejczyk, Thiago Cionek i Paweł Wszołek.
To tylko kilka przykładów działań podejmowanych w ramach Kilometrów Dobra, czyli kampanii, której celem jest uzbieranie do 4 czerwca 75 kilometrów złotówek. Byłby to nie tylko rekord Guinnessa, ale i rekord dobroci. By udało się taki rezultat, wysiłków nie szczędzi kilkaset osób reprezentujących 50 organizacji pozarządowych. Osoby uczące nurkowania osoby niepełnosprawne, wychowawcy prowadzący ośrodek dla trudnej młodzieży czy instruktorzy karate – oni i wiele innych ciekawych osobistości zaskakują pomysłami na ciekawe zbiórki i wydarzenia przyciągające uwagę lokalnych społeczności i darczyńców.
Przed nami jeszcze dwa miesiące zbiórki w ramach Kilometrów Dobra. Można być pewnym, że z dnia na dzień kilometrów złotówek będzie przybywać coraz szybciej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.