Facebook Google+ Twitter

Już dziś Łódź Eurovision Party

W sobotę o godzinie 21.00 w łódzkim klubie Ganimedes rozpocznie się Łódź Eurovision Party. Imprezę swoim udziałem uświetnią Magdalena Tul i Marcin Mroziński.

Logo Łódź Eurovision Party / Fot. P. Smolarek, M.StachowiakW ubiegłym roku podczas Warsaw Eurovision Party, fani żegnali Marcina Mrozińskiego i jego ekipę przed odlotem do Oslo. Dziś w Łodzi życzyć powodzenia będziemy naszej tegorocznej reprezentantce Magdalenie Tul, która już 1 maja rozpoczyna eurowizyjne próby w Düsseldorfie. Wieczorem u boku Magdy pojawi się także nasz reprezentant sprzed roku, Marcin Mroziński. W myśl zasady "śpiewać każdy może...", organizatorzy przewidzieli także konkurs karaoke, w którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił, a najlepsze wykonanie wybiorą Magda i Marcin. Dla fanów Eurowizji szykuje się zatem wspaniała noc, pełna niesamowitych wrażeń, ciekawych ludzi i dobrej muzyki.

Łódź Eurovision Party odbędzie się w łódzkim klubie Ganimedes przy ulicy Piotrkowskiej 140. Imprezę poprowadzi Mateusz Szymkowiak, który na codzień jest gospodarzem programu Tuba TV w stacji TV Puls. Patronat nad wydarzeń objęło Stowarzyszenie OGAE Polska. Wstęp to zaledwie 10 złotych. Startujemy punktualnie o 21:00!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.