Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25250 miejsce

Już dziś rozdanie Viva Comet 2011!

Już w czwartek o 20 w warszawskim Centrum Expo XXI odbędzie się rozdanie nagród muzycznych - Viva Comet 2011. Galę transmitować będzie VIVA POLSKA.

 / Fot. Viva Comet 2011 / fot. materiały prasoweW tym roku już po raz czwarty widzowie VIVY przyznają nagrody dla swoich ulubionych artystów. Kto okaże się zwycięzcą tym razem? O tym przekonamy się już o 20, wtedy bowiem rozpocznie się gala rozdania Viva Comet 2011.

Na scenie będziemy mogli zobaczyć plejadę polskich gwiazd. Zaśpiewają, m.in. Doda, Ewa Farna, Afromental czy Volver. Nagrody wręczać będą znani i lubiani muzycy, m.in. Natalia Lesz. Będą również goście z zagranicy. Specjalnie na tę uroczystość do Warszawy przyleci rumuńska gwiazda muzyki pop - Inna. Imprezę poprowadzą - Kasia Kępka razem z raperem Tede.

Największe szanse na statuetkę mają Ewa Farna i Robert M., którzy nominowani są aż w pięciu kategoriach. Na nagrodę może liczyć także zespół Afromental walczący o laur zwycięstwa w czterech kategoriach.

Zapowiada się niesamowite muzyczne show! Zapraszamy na 20.00 przed telewizory, a tym, którym nie uda się obejrzeć dzisiejszej gali polecamy oglądanie retransmisji w sobotę o 18.55 w TVP2.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.