Facebook Google+ Twitter

Już jesteśmy na Kazimierzu! Przybywajcie!

Siedzimy sobie w knajpce Ulica Krokodyli przy ul. Szerokiej. Krakowskie spotkanie autorów Wiadomości24.pl trwa!

W tle śpiewa nam Sting i inni tacy. Nastroje, jak to w deszczowy piątek w knajpie na Kazimierzu! Czekamy na Was. Na razie są Kuba Kwaśnik i Damian Klamka. Jako gość specjalny przyszedł kolega mój i Staszka – Janusz Ślęzak, zastępcą sekretarza redakcji w "Gazecie Krakowskiej". Rozmawiamy nie tylko o przyszłości Wiadomości24.pl, ale o dziennikarstwie w ogóle – problemach, o tym, co jest potrzebne, żeby być dobrym dziennikarzem i o satysfakcji, jaką daje to zajęcie.
Damian ma ciekawy pomysł na pracę magisterską. Zapewne wkrotce napisze o tym na łamach Wiadomości24.pl. Jestem pewna, że pomożecie mu w zbieraniu materiału. Już myślimy o kolejnym spotkaniu w Krakowie. Może tym razem gdzieś w okolicach Rynku? A może macie inny pomysł?

Spotkanie na Kazimierzu. Fot. Magdalena TobikRelacja Kuby Kwaśnika:

Od niespełna półtorej godziny krakowska ekipa, w składzie: Magda, Staszek, Damian oraz piszący te słowa, miło spędza czas w knajpce na Kazimierzu - "Ulica Krokodyli". Do naszego grona zawitał także Janusz Ślęzak - gość specjalny z Gazety Krakowskiej. Rozmawiamy głównie o W24. Wiodącym tematem naszej dyskusji są pomysły związane z tworzeniem naszej internetowej wspólnoty, naglące problemy.
Ale nie myślcie sobie, że rozmawiamy tylko o tym. Rozprawiamy także o zwykłych, przyziemnych sprawach, jak życie prywatne autorów W24, ich zainteresowaniach, planach życiowych. Magda podzieliła się z nami wiadomością, że dokonała dziś udanego zakupu umywalki, ja ponarzekałem na moje warunki mieszkalne (bliskość autostrady i lotniska), Damian Klamka opowiadał o planach związanych z pracą magisterską, a Staszek z Jankiem vel Januszem dowcipkują na temat pewnego kandydata, którego telewizyjne wystąpienie krąży po sieci.
Przepełnieni dobrym humorem prowadzimy wesołą pogawędkę, nie zwracając uwagi na brzydką jesienną pogodę. Co prawda nie przybyło nas tylu, co na spotkanie w Łodzi, ale radzimy sobie całkiem nieźle. Zobaczyłem także cudowną dziennikarską legitymację, która daje wstęp za darmo na różne ciekawe imprezy. Magda ze Staszkiem dzielą się chętnie swoim doświadczeniem i przekazują cenną wiedzę. Aha, zapomniałbym - plotujemy oczywiście i obgadujemy wszystkich Autorów. Żaden użytkownik nie umknie naszej uwadze.
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na kolejne spotkanie w Krakowie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Koniecznie trzeba zrobić spotkanie w Krakowie jeszcze raz :D Teraz ma przyjść więcej osób, bo jak nie, to osobiście będę chodził po domach Autorów i wyciągał za uszy :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

A może szanowna redakcja zajży na Kujawy?
A jak wyglądały wizyty redakcji w szkołach?
Pozdrowienia :) :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

uspokój się, Daniel.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adam przestań się czepiać tej Łodzi co?! Byłeś? Widziałeś co piliśmy? Jasne, że NIE!!! Przytyki sobie zostaw dla siebie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

przynajmniej piwko piliście, nie tak jak w Łodzi...
łapy mi odpadają od skręcania tej p...ej szafki
o tyle dobrze, że był to temat na art nawet na wiszenie na główniaku
Wrocek pozdrawia (Wrocek to też nasze piwo, 2 zł na stacji)

Komentarz został ukrytyrozwiń

O ludzie! Ale fajnie było. Czekam na następne spotkanie krakowskiej ekipy. Zapraszamy też w ogóle wszystkich z całej Polski do gradu Kraka. A Redaktorzy są cudowni. O wszystkim można pogadać. Dzięki wielkie za spotkanie i do następnego razu. A teraz wracamy do pracy, hehe. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich

Komentarz został ukrytyrozwiń

A tam inna bajka, jesli W24 ma byc znane w całej Polsce to nie ograniczajmy sie tylko do wiekszych miast. Jakis czas temu redakcja odwiedzala szkoly itp. wiec wydaje mi sie ze np. do takiego Rzeszowa mozna wpasc :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale Łódź to inna bajka Łukaszu... Ciebie też zapraszamy do nas... :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znowu w Łodzi? Niiieeeee :D Jesteście w Krakowie, to zapraszam na podkarpacie zaraz obok ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A korzystając z okazji ja zapraszam na kolejne spotkanie do Łodzi - już wkrótce :-]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.