Facebook Google+ Twitter

Już jutro eliminacje do Łódźstoku 2008

25 kwietnia o godzinie 16, w Klubie Elektrownia (Manufaktura) odbędą się łódzkie eliminacje do Studenckiego Festiwalu Twórczości „Łódźstock 2008”. Na przesłuchanie zgłosiło się już 21 zespołów.

Zespoły oceniać będzie jury w składzie Janusz Hetman (przewodniczący) oraz Michał Karpacki – wokalista, finalista III edycji programu „Idol” i absolwent Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Łódź jest kolejnym, ósmym już przystankiem na trasie Studenckiego Festiwalu Twórczości. Ostatnich finalistów „Łódźstocku” wyłonimy w Szczecinie (29 kwietnia), Trójmieście (7 maja) oraz Lublinie (10 maja).

16 maja w patio Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej o godzinie 16.30 rozpocznie się koncert finałowy festiwalu, podczas którego będzie można wysłuchać zwycięzców eliminacji z 12 miast
z całej Polski. W komisji konkursowej finału obok Janusza Hetmana i Michała Karpackiego zasiądzie Zbigniew Hołdys. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Vavamuffin, grający muzykę z pograniczna reggae, dancehall, reggamuffin.

Zwycięzcy festiwalu otrzymają: możliwość zrealizowania profesjonalnego teledysku, kwalifikację
do II etapu Vena Music Festival oraz nagrody pieniężne i rzeczowe.

Dodatkowym wyróżnieniem dla zwycięzców łódzkiego finału będzie możliwość wystąpienia
26 lipca w czasie Wakacyjnego Koncertu Finałowego w Pucku - wydarzenia wieńczącego Festiwal Łódźstock 2008. Finał w Pucku zakończy występ zespołu Feel.

Organizatorem II edycji Studenckiego Festiwalu Twórczości „Łódźstock” jest Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi.

Patronat honorowy nad imprezą objęła Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska oraz Prezydent Miasta Łodzi Jerzy Kropiwnicki.

Patronat medialny nad Festiwalem objęli: TVP 3 oddział w Łodzi, Radio Łódź, Interia.pl, Muzzo.pl, Festrock.pl, Magazyn Slajd, Polska The Times Dziennik Łódzki oraz PATIO TV.

www.lodzstock.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.