Facebook Google+ Twitter

Już jutro kończy się studencki konkurs Discover Europe!

Jeśli nie wychodzisz z domu bez aparatu fotograficznego i jesteś studentem jednej z europejskich szkół wyższych - koniecznie zarejestruj się i spróbuj swoich sił w siódmej edycji Discover Europe. Masz na to szansę jeszcze do 31 marca 2010!

Idea konkursu, nad którym Patronat Honorowy objął Parlament Europejski, opiera się na możliwości ukazania piękna Europy, jej tradycji, zwyczajów i różnorodności poprzez fotografie przedstawiające poszczególne kraje europejskie. Do konkursu można zgłaszać fotografie w trzech kategoriach:

Obywatel Europy, zdjęcia przedstawiające rozmaite oblicza Europejczyków
Mój kawałek Europy, zdjęcia przedstawiające ciekawe miejsca i krajobrazy w Europie
Europo zaskocz mnie!, zdjęcia przedstawiające śmieszne lub intrygujące sytuacje, które miały miejsce w Europie.

Na autorów najlepszych fotografii w ramach każdej z powyższych kategorii konkursowych czekają najnowsze modele aparatów cyfrowych ufundowane przez firmę Samsung, które pozwolą zwycięzcom na kreatywny rozwój ich fotograficznej pasji:

– Nagroda I: Samsung NX10 - zaawansowany kompakt cyfrowy z wymienną optyką
– Nagroda II: Samsung WB600 - kompakt z ultra-szerokokątnym obiektywem i 15-krotnym zoomem
– Nagroda III: Samsung PL100 - innowacyjny, kompaktowy aparat cyfrowy z dwoma wyświetlaczami LCD.

Autorzy zdjęć, na które swój głos odda największa liczba internautów, w ramach każdej z trzech kategorii konkursowych otrzymają aparaty - Samsung WB600. Głosowanie trwa do końca kwietnia.

W tegorocznej edycji, już po raz drugi uruchomiona zostanie również kategoria specjalna – Discover KPMG. Tym razem, uczestnicy mogą nadsyłać zdjęcia ilustrujące hasło „Cztery strony KPMG”. Dla autorów trzech najlepszych interpretacji fotograficznych w ramach tej kategorii firma KPMG, jako partner konkursu przygotowała po dwa bilety lotnicze do dowolnego miasta w Europie.

Dodatkowo, wśród zarejestrowanych użytkowników strony konkursowej Strona Konkursowarozlosowane zostaną trzy aparaty Samsung PL100. Nie trać czasu i zarejestruj się na naszej stronie internetowej, aby skorzystać z tej fantastycznej szansy!

Zwycięzców konkursu poznamy podczas Gali Finałowej, która odbędzie się w 14 maja 2010 r. w Teatrze Kamienica w Warszawie. Gali Finałowej towarzyszyć będzie wernisaż fotografii konkursowej połączony z bankietem.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Wspierania Międzynarodowych Wymian Studenckich Erasmus Student Network Polska - polski oddział ogólnoeuropejskiej organizacji studenckiej, której celem jest wspieranie i rozwój programów międzynarodowych wymian studenckich, w tym zwłaszcza programu Erasmus. Działający w Polsce od 1998 r. oddział ESN skupia się obecnie w 31 sekcjach, we wszystkich najważniejszych ośrodkach akademickich w kraju.

Strona Konkursowa

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.