Facebook Google+ Twitter

Już jutro O'reggano wystąpią w krakowskim "Zaścianku"

We wtorek, 20 października, o 20.30 w klubie "Zaścianek" wystąpi O'reggano - zespół z Tarnowskich Gór, grający żywiołowe ska. Koncert w Krakowie jest elementem trasy promującej ich debiutancki album "Nocą". Wstęp wolny.

 / Fot. Promo//Dominik SzczepanikO'reggano to zespół pochodzący z Tarnowskich Gór, działający aktywnie na scenie muzycznej od prawie dwóch lat. Kluczem do sukcesu kapeli są proste, pełne optymizmu teksty oraz żywiołowa mieszanka ska, lekkiego reggae oraz rocka. Wśród sukcesów O'reggano warto wymienić Laureata Ogólnopolskiego Przeglądu Kapel – Rocktime Festiwal w Opolu oraz II miejsce w organizowanym przez Antyradio festiwalu ANTY-FEST 2009 (spośród ponad 500 zespołów).

Ich piosenek można posłuchać w wielu stacjach radiowych, m.in. w Antyradiu. Niedawno wydali swój debiutancki album zatytułowany "Nocą". Znalazło się na nim 10 utworów, w tym zawsze gorąco przyjmowana na koncertach "Kaśka" i refleksyjne "Prośby". O'reggano na scenie występowali m.in. z Twinkle Brothers oraz Nucleus Roots.

Oficjalna strona O'reGGano

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.