Facebook Google+ Twitter

Już jutro poznamy laureata Studenckiego Nobla

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-05-28 14:08

Najlepszy Student Polski w konkursie „Studencki Nobel 2009” już wybrany! Aż 1048 studentów z całego kraju stanęło do walki o miano Najlepszego Studenta Polski. Zainteresowanie było ogromne, a decyzja nie była łatwa, gdyż osiągnięcia wszystkich kandydatów były imponujące.

Aby umożliwić wybranie najlepszego studenta Polski, szesnastu zwycięzców wojewódzkich zebrało się 20 maja 2009 r. w budynku Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Zgromadzili się w tym miejscu, aby osobiście przedstawić siebie oraz swoje osiągnięcia. Na podstawie prezentacji sylwetek każdego z finalistów - Ogólnopolska Komisja Konkursowa, złożona z grona autorytetów, stanęła przed wyborem Najlepszego Studenta w Polsce. W obradach udział wzięli: Sławomir Janus – Dyrektor Instytutu Matki i Dziecka, Paweł Szałamacha – Szef Instytutu Sobieskiego, Krzysztof Przybył – Prezes Zarządu Fundacji Teraz Polska, Irena Szewińska – Wiceprezes PKOl, Marta Cydejko – Dyrektor Biura Kadr i Szkoleń PGNiG, Piotr Wiaderny – Przewodniczący Zarządu Krajowego NZS.

Nikomu jeszcze nieznane nazwisko zwycięzcy ogłoszone zostanie na Gali Finałowej Konkursu, która odbędzie się dnia 29. Maja 2009 r. o godz. 12 w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Warszawie, w sali nr 117. Na Gali Finałowej wszyscy zwycięzcy regionalni otrzymają medale i dyplomy, natomiast nagrodą dla Najlepszego Studenta będzie czek w wysokości 10 000 złotych! Ponadto, na Gali obecni będą członkowie Ogólnopolskiej Komisji Konkursowej, Rektorzy Uczelni Wyższych, biorących udział w konkursie, a także przedstawiciele mediów i sponsorów, którzy objęli nad konkursem patronat.

Wiadomości24.pl są patronem medialnym imprezy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.