Facebook Google+ Twitter

Już jutro zjazd samorządowców w Poznaniu

Odbywające się dniach 7–9 października Targi Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA, to największe wydarzenie dla samorządowców oraz inwestorów. Z myślą o nich przygotowana została widowiskowa ekspozycja.

 / Fot. MTP- Podstawowym założeniem firm wystawiających się na Targach GMINA, jest wpływanie na rozwój regionów poprzez innowacyjne projekty podnoszące komfort życia mieszkańców regionów. Jesteśmy przekonani, że to co pokażą w tym roku wystawcy na długo zostanie w pamięci zwiedzających – mówi Joanna Mizerska, dyrektor Targów.

Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest firma Astromal, która wystawi w trakcie wydarzenia symulator jazdy tramwajem.
Swoją obecność na wydarzeniu potwierdził również Nextbike, znany mieszkańcom Poznania, Wrocławia, Opola i Warszawy operator wypożyczalni rowerów miejskich. Na terenie Targów rozlokowana zostanie sieć stacyjek umożliwiających przemieszczenie się nimi przez odwiedzających GMINĘ.

BUDOTECHNIKA zaprezentuje nowoczesną toaletę miejską, która nie tylko wpisuje się w nowoczesne standardy strefy miejskiej, ale jest jednocześnie efektem wyjątkowej, designerskiej wizji.

Równie ciekawie zapowiada się prezentacja wyświetlaczy hologramów firmy Glip. Ta dynamicznie rozwijająca się spółka zyskała finansowe wsparcie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Dzięki nim już niedługo światło dzienne ujrzą interaktywne podłogi i ściany.

Udział w Targach to także możliwość prześledzenia najnowszych trendów w zakresie usług IT. W erze smartphone’ów nie mogło zabraknąć oferty takich firm jak Smart Mobile Solutions, która zaprezentuje aplikację usprawniającą komunikację Samorządów z lokalną społecznością. Oprogramowanie posiada m.in. moduły: aktualności, wydarzenia, ciekawe miejsca, głosowanie w sondażach, darmowe powiadamianie na aplikację i SMS.

Wiele emocji wśród zwiedzających wzbudzi obecność prawie dwudziestometrowego wału przeciwpowodziowego. Przygotowała go firma Hydroprogres New Technology, która poprowadzi we wtorek panel „Ratownictwo przeciwpowodziowe wczoraj i dziś” w ramach towarzyszącego targom Kongresu Samorządów GMINA.
Wszystkich zainteresowanych obecnością na targach zapraszamy do odwiedzania strony www.mtp24.pl, umożliwiającej zakup biletów na wydarzenie. Targi Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA oraz Salon Nieruchomości i Inwestycji INVESTFIELD otwarte będą w godzinach 9:00-17:00Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.