Facebook Google+ Twitter

Już niebawem w Poznaniu Allegro Galactic Party 2011

Już po raz 14 firma QXL Poland, właściciel serwisu aukcyjnego Allegro.pl organizuje imprezę dla użytkowników portalu. Tym razem uczestników czeka kosmiczny odlot...

Allegro Galactic Party 2011 / Fot. Allegro.plW sobotę 4 czerwca, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w jednym z najbardziej charakterystycznych budynków w Poznania, w tzw. Iglicy odbędzie się Allegro Galactic Party 2011. Imprezę poprowadzi Wojtek Jagielski, a muzycznym gościem wieczoru będzie Agnieszka Chylińska. Start o godzinie 18.00.

W imprezie udział może wziąć każdy zarejestrowany pełnoletni użytkownik portalu Allegro.pl. Tego punktu regulaminu nie da się w żaden sposób ominąć, ponieważ zapisów na Allegro Party dokonać można tylko za pomocą specjalnego formularza, do którego zalogować się można tylko i wyłącznie używając danych do logowania w serwisie Allegro.

Iglica / Fot. MTP, Creative Commons, wikipedia.plKoszt wejściówki to 30 złotych i obejmuje on: udział we wszystkich wydarzeniach przewidzianych w programie imprezy, pakiet powitalny oraz posiłki i napoje. Na miejscu czeka wiele atrakcji: konkursy z nagrodami, strefa gier oraz strefa eksperymentów, w której to uczestnicy będą mogli wyczarować swój własny obłok Magellana.

Dla uczestników Allegro Galactic Party 2011 przygotowano także specjalne oferty w postaci tańszych noclegów w najlepszych poznańskich hotelach oraz tańszych przejazdy taksówkami wybranych korporacji.

Więcej informacji znaleźć można na stronie: www.ap2011.allegro.pl


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.