Facebook Google+ Twitter

Już niebawem wielka gala charytatywna Fundacji Mamy Dzieci!

20 stycznia o godzinie 19.30 w stołecznym Teatrze Capitol odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny na rzecz Fundacji Mamy Dzieci. Na scenie zobaczymy m.in. Tomasza Karolaka, Paullę, Rafała Brzozowskiego czy Damiana Ukeje.

Gala Fundacji Mamy Dzieci już 20 stycznia! / Fot. materiały prasoweFundację Mamy Dzieci w 2011 roku założyły: aktorka Aneta Todorczuk-Perchuć oraz Agnieszka Chrzanowska. Organizacja ta za główny cel stawia sobie tworzenie równych warunków szans rozwoju intelektualnego, zawodowego, społecznego i kulturalnego, jak również prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej na rzecz wychowanków i byłych wychowanków domów dziecka, a w szczególności wychowanków i byłych wychowanków Domu Dziecka nr 9 przy ul. Korotyńskiego 13 w Warszawie. Fundacja pomaga spełniać marzenia i ułatwia życiowy start osobom najczęściej o skomplikowanej sytuacji materialnej.

Od czterech lat rokrocznie organizowany jest koncert charytatwny, z którego dochód przeznaczony jest na pomoc obecnym i byłym podopiecznym domów dziecka. Tak będzie i tym razem! Już w 20 stycznia o godz. 19:30 na scenie warszawskiego Teatru Capitol wystąpią między innymi takie gwiazdy jak: Tomasz Karolak z zespołem "Pączki w tłuszczu", Marcin Kindla, Kasia Rodowicz, Paulla, Marcin Spenner, Rafał Brzozowski czy Damian Ukeje. W roli prowadzących zobaczymy aktorów - Marcina Perchucia i Krzysztofa Pluskotę.

Aneta Todorczuk - Perchuć / Fot. Piotr Litwic"Jestem niezmiernie szczęśliwa, że tylu wspaniałych Artystów zdecydowało się wesprzeć działania naszej Fundacji. Razem, możemy pomóc najbardziej potrzebującym, wchodzącym w dorosłe życie młodym ludziom z Domów Dziecka, którym życie napisało trudne scenariusze. Na ten wspaniały wieczór zapraszamy wszystkich bez względu na wiek" – zachęca Aneta Todorczuk-Perchuć, aktorka, współzałożycielka Fundacji Mamy Dzieci.

Bilety - cegiełki w cenie 50 zł (normalny) oraz 25 zł (ulgowy) są do nabycia w kasach Teatru Capitol w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 115 lub na stronie internetowej Teatru Capitol.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.