Facebook Google+ Twitter

Już niebawem XV Olsztyński Tydzień Teatrów Lalkowych Anima 2011

To już piętnasta odsłona Olsztyńskiego Tygodnia Teatrów Lalkowych Anima. Rozpocznie się on 14 listopada i trwać będzie do 20 listopada.

Olsztyński Teatr Lalek / Fot. Rlelusz/domena publicznaOlsztyński Teatr Lalek łączy wszystkie pokolenia. Magia teatru przyciąga nie tylko najmłodszych widzów ale i dorosłych. Także i w tym roku widzowie będą mieli w czym wybierać. Zainteresowani będą mogli zobaczyć spektakle ze Słowacji, Francji i Polski.

Oficjalne otwarcie tegorocznego Olsztyńskiego Tygodnia Teatrów Lalkowych Anima rozpocznie spektakl O piesku i kotce Josefa Capka w wykonaniu słowackiego teatru Bábkové divadlo na Rázcestí. Doskonałe przedstawienie na dobry początek Animy, przeznaczone zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych widzów. Dzieci będą mogły poznać perypetie tytułowych zwierząt, które wbrew pozorom, próbują poznać i zrozumieć siebie nawzajem, przeżywając w swoim towarzystwie miłe chwile. Dla widzów dorosłych scenariusz pozostawia refleksje, dotyczące solidarności i równości ludzi. Na ten spektakl z pewnością warto się wybrać.

Kolejne dni również zapowiadają się niezwykle interesująco. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Będzie i muzycznie i refleksyjnie, a przy tym wszystkim magicznie i wesoło.

Wyjątkowe widowisko Falkoshow. Iluzja marionetki przygotował krakowski Teatr Animacji Falkoshow. Krzysztof Falkowski (z pomocą marionetek) zabierze widzów w świat największych muzycznych sław, takich jak chociażby Michael Jackson czy Elvis Presley. Będzie śpiewająco i tanecznie. To spektakl pełen iluzji, którego nie można przegapić.

Tegoroczny repertuar jest naprawdę ciekawy. Warto zapoznać się z całym programem Olsztyńskiego Tygodnia Teatrów Lalkowych Anima i wybrać się chociaż na jeden spektakl. Za zwykły bilet zapłacimy 17 zł, a za ulgowy 12 zł. Można także wykupić karnet w cenie 60 zł. Więcej informacji na teatrlalek.olsztyn.pl.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.