Facebook Google+ Twitter

Już niedługo 27. Targi Budownictwa Mieszkaniowego w Katowicach

Kolejną imprezą wystawienniczą na terenie Międzynarodowych Targów przy ul. Bytkowskiej 1b w Katowicach, będą targi Targbud 2012, oraz salony Intereco - Ecodom i Savex.

Logo targów TARGBUD 2012 / Fot. scan plakatuWiosna to początek boomu budowlanego. W piątek 13 kwietnia ruszają kolejne dwudniowe katowickie spotkanie instytucji zajmujących się budownictwem oraz usługami pokrewnymi z odbiorcami ich usług.

Głównym tematem targów jest budownictwo mieszkaniowe i modernizacja już istniejących zasobów. Na zakończenie każdej budowy, pozostaje sprawa wykończenia wnętrz, jak też zabezpieczenia nowo powstałego obiektu.

Obecnie obowiązują unijne przepisy odnośnie Logo salonu Intereco - Ecodom / Fot. scan plakatubudownictwa ekologicznego. Nowe obiekty są tak zaprojektowane, a potem wykonane, aby nie traciły ciepła, jak również, aby energia elektryczna, woda, gaz i ścieki nie emitowały potem zbędnych zanieczyszczeń do gleby i powietrza.

Obecna impreza targowa Targbud 2012, aby ułatwić zwiedzanie, została podzielona na trzy salony. Podstawowy to salon budownictwa ogólnego. Logo salonu Savex / Fot. scan plakatuKolejny budownictwa ekologicznego, gdzie znajdziemy urządzenia do pomiaru i oszczędności ciepła oraz źródeł energii. Ostatni związany będzie z technikami zabezpieczeń obiektów i poszczególnych pomieszczeń.

Obok licznych konferencji odbędą się pokazy oraz konkursy na "Najlepszy Produkt Targbud 2012" i "Najładniejsze stoisko Targbud 2012".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.