Facebook Google+ Twitter

Już niedługo poznamy laureata Zinnger Cup – Wielki Finał Konkursu

Konkurs Zinnger Cup wkroczył w etap finałowy! Już niedługo, bo 30 września, piętnastomiesięczne zmagania jego uczestników zostaną uwieńczone wyłonieniem zwycięscy i przekazaniem mu nagrody głównej – samochodu Volkswagen Caddy III.

Zinnger Cup to konkurs skierowany do firm systematycznie dokonujących zakupów części samochodowych Zinnger od generalnego dystrybutora tej marki - firmy Complex Automotive Bearings. Turniej rozpoczął się 1 lipca 2012 r. i od początku spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców części motoryzacyjnych Zinnger. Zadaniem uczestników konkursu jest zbieranie punktów, które otrzymywane są za dokonywane zakupy. Na tę firmę, która uzyska największą liczbę punktów czeka nagroda - Volkswagen Caddy III.
Prócz głównej wygranej przez cały czas trwania konkursu Zinnger Cup jego uczestnicy, biorąc udział w licznych promocjach, walczyli o nagrody specjalne, takie jak: ekspres ciśnieniowy, rower elektryczny, zestaw do pływania.
W trwającym obecnie finałowym etapie konkursu walka o punkty przybrała na sile. Przygotowane przez organizatora turnieju - generalnego dystrybutora marki Zinnger firmę Complex Automotive Bearings - specjalne promocje zmobilizowały uczestników do dokonywania jeszcze większych zakupów. W efekcie konkursowy ranking ulega dynamicznym zmianom, a miejsce laureata zajmuje co moment inny uczestnik. Odpowiedź na pytanie kto zwycięży? poznamy więc dopiero z chwilą zakończenia turnieju, który, przypomnijmy, trwa do końca września 2013 r.
Zainteresowanie turniejem Zinnger Cup zachęciło jego organizatora do przeprowadzenia kolejnych konkursów, szczegóły już wkrótce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.