Facebook Google+ Twitter

Już niemal 2,5 tys. e-sklepów wysyła za darmo

Planujesz zakupy w sklepie internetowym? Sprawdź listę sprzedawców, którzy biorą udział w akcji Dzień Darmowej Dostawy, a może nie będziesz musiał płacić za przesyłkę! Masz czas do północy 2 grudnia.

Logo akcji Dzień Darmowej Dostawy / Fot. Dzień Darmowej DostawyDzień Darmowej Dostawy (DDD) jest polską wersją amerykańskiej akcji Free Shipping Day. Idea jest banalnie prosta: 2 grudnia zamawiając towar u każdego z prawie dwóch i pół tysiąca partnerów, nie płacisz absolutnie nic za przesyłkę. Dotyczy to zarówno tradycyjnych przesyłek pocztowych jak i kurierskich (zazwyczaj dużo szybszych, ale i droższych). W marginalnych przypadkach jest ustalana minimalna wartość zamówień w wysokości 20 złotych. Sposób w jaki płacimy (przelew, karta kredytowa itp.) również nie mają znaczenia.

Jest to już czwarta edycja akcji i zarazem rekordowa, bo udział w niej bierze aż 2450 e-sklepów (dla porównania rok wcześniej było ich 1828, a w 2009 roku - 800). Rosnąca liczba sprzedawców nie jest przypadkowa. Podsumowaniem ubiegłorocznej akcji była ankieta przeprowadzona wśród partnerów i wynika z niej, że podczas DDD 2012 niemal wszyscy uczestnicy zaobserwowali większy ruch klientów na swoich stronach internetowych, a aż 80% e-biznesów odnotowało zwiększoną liczbę zamówień. Nie dziwi zatem obecność na liście również dużych serwisów jak Merlin czy Komputronik.

Organizatorzy kładą nacisk na bezpieczeństwo klientów, o czym świadczy wnikliwa weryfikacja zgłaszających się sklepów (tylko w tym roku kilkaset aplikacji zostało odrzuconych), a także wyrzucaniem z programu tych, którzy nie dotrzymają założeń akcji.

Strona internetowa DDD 2013: http://www.dziendarmowejdostawy.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.