Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23164 miejsce

Już od piątku, Yach Paszkiewicz i warsztaty filmowe w Malborku

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-09-19 20:56

Podczas warsztatów uczestnicy, za pomocą kamer cyfrowych w ciągu 3 dni będą realizować teledysk do utworu " Ja tonę" zespołu Pabieda. Trzeciego dnia projekcja filmu Charlesa Chaplina "Brzdąc" z muzyką na żywo, którą zagra zespół "Oranżada".

Plakat informujący o wydarzeniu filmowym / Fot. organizator wydarzeniaMalborskie Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych MaKUL@TURA zaprasza na weekendową imprezę filmową, pod nazwą MaKUL@TURA DAY 2012.

Od 21 do 23 września br. odbędą się warsztaty filmowe "Wideoklip", które poprowadzi Yach Paszkiewicz. Podczas warsztatów uczestnicy za pomocą amatorskich kamer cyfrowych w ciągu trzech dni będą realizować teledysk do utworu „Ja tonę” zespołu Pabieda. Przewodniczyć temu będzie Yach Paszkiewicz, zwanym ojcem chrzestnym polskiego teledysku, autor ponad czterystu teledysków.

Szczegóły warsztatów:
Start - Piątek o godz 16

Sobota od 10 -16

Niedziela od 9-17

Koszt akredytacji wynosi 150 zł. Z czego kwotę 80 zł finansuje Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych MaKUL@TURA, natomiast 70 zł uiszcza uczestnik.
Maksymalna liczba uczestników, biorących udział, w warsztatach to 20 osób.
Zgłoszenia przyjmujemy do 14 września 2012r. w godzinach od 10 do 14 w Malborskim Centrum Kultury i Edukacji ul. Kopernika 1, pokój nr 11.

Szczegółowy opis każdego dnia pod tym linkiemmakulatura

22 września br. w Jazz Clubie „Spiżarnia” o godzinie 20 odbędzie się projekcja filmu z 1933 roku pt. „Każdemu wolno kochać” Mieczysława Krawicza. Jest to polska komedia muzyczna, która opowiada o miłosnych perypetiach biednego muzyka i jego wybranki. Ciekawym faktem jest to, iż jest to pierwszy film polski, którego dźwięk zarejestrowano bezpośrednio na taśmie filmowej. Film zebrał wiele pozytywnych recenzji i uznawany jest za klasyk polskiego kina. W „Spiżarni” przez cały wieczór, a może i całą noc, klimat utrzymywać będzie muzyka filmowa z całej historii kina. Wstęp wolny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Polecam bo zapowiada się naprawdę Ciekawie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.