Facebook Google+ Twitter

Już po sesji.... fotograficznej

Zakończyła się sesja zdjęciowa, którą przeprowadzili w Szubinie nieznani sobie modele i fotografowie w ramach akcji "Take a Photo". 29 kwietnia kilka osób wyruszyło w teren, by przeprowadzić sesję zdjęciową.

Plakat wystawy / Fot. Materiał promocyjnyPo godzinie 14.00 wszyscy już czekali tylko na rozpoczęcie. O 14.20 nadal czekali, a o 14.35 przybył główny sprawca zamieszania. Niestety przyczyny niezależne od niego spowodowały to spóźnienie. Kilku modeli i fotografów zebranych na placu Kościelnym dowiedziało się o zasadach akcji oraz o tym, kto z kim będzie współpracował. Na wykonanie zdjęć mieli 3 godziny. Wszyscy jak najszybciej wyruszyli w miejsca, które wybrali, by zrealizować zadanie.

Czasem pary nawet spotykały się w tych samych miejscach jak np. ruiny zamku. Jednak każdy pracował nad swoją sesją i starał się nie przeszkadzać innym. Tego dnia wykonano wiele zdjęć. Fotografowie do 13 maja wybiorą najlepsze dziesięć i dostarczą organizatorom. Następnie komisja grupy SZUBi'ART wybierze cztery fotografie autora jej zdaniem najlepiej oddające tematykę akcji i treść jaka przekazuje zdjęcie.

Wystawa prac odbędzie się 21 maja o godzinie 14.00 w Szubińskim Domu Kultury.

"Take a photo" było pierwszą akcją w ramach działania SZUBi'ART, drugim będą warsztaty linorytu, które odbędą się 4 czerwca w SzDK. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez maila szubi_art@wp.pl. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz na stronie na facebooku grupy.

Partnerem projektu jest Szubiński Dom Kultury, patronat honorowy objął Burmistrz Szubina Ignacy Pogodziński.


Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

123
  • 123
  • 18.05.2011 14:17

Jeżeli już to świadomie i podświadomie... kształtowały .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedyś literatura i książka krztałtowały naszą świadomość i podświadomość. Dzisiaj w dobie internetu to przede wszystkim zdjęcia wiodą nas i w dzień i w nocy;)) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.