Facebook Google+ Twitter

Już po sesji.... fotograficznej

Zakończyła się sesja zdjęciowa, którą przeprowadzili w Szubinie nieznani sobie modele i fotografowie w ramach akcji "Take a Photo". 29 kwietnia kilka osób wyruszyło w teren, by przeprowadzić sesję zdjęciową.

Plakat wystawy / Fot. Materiał promocyjnyPo godzinie 14.00 wszyscy już czekali tylko na rozpoczęcie. O 14.20 nadal czekali, a o 14.35 przybył główny sprawca zamieszania. Niestety przyczyny niezależne od niego spowodowały to spóźnienie. Kilku modeli i fotografów zebranych na placu Kościelnym dowiedziało się o zasadach akcji oraz o tym, kto z kim będzie współpracował. Na wykonanie zdjęć mieli 3 godziny. Wszyscy jak najszybciej wyruszyli w miejsca, które wybrali, by zrealizować zadanie.

Czasem pary nawet spotykały się w tych samych miejscach jak np. ruiny zamku. Jednak każdy pracował nad swoją sesją i starał się nie przeszkadzać innym. Tego dnia wykonano wiele zdjęć. Fotografowie do 13 maja wybiorą najlepsze dziesięć i dostarczą organizatorom. Następnie komisja grupy SZUBi'ART wybierze cztery fotografie autora jej zdaniem najlepiej oddające tematykę akcji i treść jaka przekazuje zdjęcie.

Wystawa prac odbędzie się 21 maja o godzinie 14.00 w Szubińskim Domu Kultury.

"Take a photo" było pierwszą akcją w ramach działania SZUBi'ART, drugim będą warsztaty linorytu, które odbędą się 4 czerwca w SzDK. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez maila szubi_art@wp.pl. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz na stronie na facebooku grupy.

Partnerem projektu jest Szubiński Dom Kultury, patronat honorowy objął Burmistrz Szubina Ignacy Pogodziński.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

123
  • 123
  • 18.05.2011 14:17

Jeżeli już to świadomie i podświadomie... kształtowały .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedyś literatura i książka krztałtowały naszą świadomość i podświadomość. Dzisiaj w dobie internetu to przede wszystkim zdjęcia wiodą nas i w dzień i w nocy;)) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.