Facebook Google+ Twitter

Już tylko menadżerka, nie przyjaciółka. Zmiany u Sablewskiej

Maja Sablewska znana była z tego, że nie tylko zawodowo opiekowała się wokalistkami, ale także nawiązywała z nimi bardzo bliskie relacje. Po tym, jak współpracę zerwały z nią wszystkie podopieczne, agentka postanowiła to zmienić.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich menadżerek, a obecnie jurorka X Factor – Maja Sablewska, zdecydowała się w końcu na zmianę systemu swojej pracy. Do tej pory oprócz dbania o karierę swoich podopiecznych, dbała także, a może przede wszystkim – o przyjacielskie stosunki z nimi. Co ciekawsze, wszystkie te głośno komentowane w mediach przyjaźnie – czy to z Dodą, Edytą Górniak czy Mariną, kończyły się równolegle ze zrezygnowaniem przez artystki z dalszej współpracy.

W dzisiejszym wydaniu "Faktu" czytamy: "Po rozstaniu z Edytą postanowiłam zmienić warunki współpracy z artystami. Zarówno przyszłymi jak i teraźniejszymi. Wyznaczyłam dokładne granice współpracy. Artyści, gdy trafią pod skrzydła mojej firmy, znajdą profesjonalny management, a nie opiekuna czy przyjaciela". Zastanawia tylko to, kogo na myśli ma Sablewska mówiąc o "teraźniejszych artystach", bo od kilku dni żadna z gwiazd nie znajduje się pod jej skrzydłami. Czyżby nie doszło to jeszcze do menadżerki? A może niepostrzeżenie zyskała nową podopieczną? Prawdopodobnie za kilka dni wszystko się wyjaśni.

Jednak bez wątpienia Maja bardzo dobrze czuje się w roli celebrytki. Udziela coraz więcej wywiadów, jej życie bacznie obserwują wszystkie tabloidy. Czy to nie zepsuje jej reputacji profesjonalnego menadżera? Z drugiej strony udział w show TVN i wojna na oświadczenia to doskonały sposób na promocję nowo powstającej firmy menadżerskiej Sablewskiej. Kto jak kto, ale ona na PR zna się najlepiej w tym kraju.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

@Jerzy Wróbel: Nie komentuje się plot, tylko czyjąś wypowiedź! Zająłem się tym tematem (zapraszam do lektury tekstu "Gwiazdy kontra Sablewska"), więc jeśli pojawia się coś nowego w tej kwestii, to chcę ją dokończyć, skoro zacząłem. Czy show-biznes nie może być przedmiotem zainteresowania dziennikarzy (obwatelskich)? Może, jak najbardziej. Jeśli się komuś nie podoba, to nie czyta. A wielu świat celebrytów interesuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jerzy Wróbel
  • Jerzy Wróbel
  • 22.02.2011 20:00

Zgroza! Na W24 komentuje się ploty zamieszczane w brukowcach i tabloidach. Ratunku!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja Ją bardzo dobrze rozumiem, dlaczego tak reaguje, bo jak długo można tylko dawać od siebie. To jest po prostu swoiste wykorzystywanie. Mam tu na myśli wartości w sferze uczuć. Dziś już prawdziwych przyjaciół w tej branży nie ma.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.