Facebook Google+ Twitter

Już w niedzielę dziewiąta edycja Wrak Race w Gdyni Kolibkach

W gdyńskich Kolibkach, w Adventure Park, obok słynnego motokrosu zostanie rozegrany wyścig Wrak Race 2014. Będzie to już dziewiąta impreza z cyklu, gdzie liczy się fakt dotarcia do mety o własnych siłach. Wstęp dla kibiców bezpłatny.

 / Fot. Materiał organizatoraNa terenie Adventure Park w Kolibkach (Gdynia, ul. Bernadowska 1, obok motokrosu) w dniach 5-6 kwietnia zaplanowano kolejną imprezę z cyklu Wrak Race. Jej celem jest rozwijanie kultury motoryzacyjnej, doskonalenie techniki jazdy i wspaniała zabawa na czterech kółkach. Wstęp na imprezę dla widzów jest bezpłatny. Organizatorzy gwarantują dużo emocji.

 / Fot. Zbiory prywatneZawody polegają na przejechaniu jak największej ilości okrążeń w ciągu 15 minut. W sobotę kierowcy będą mieli okazję zapoznać się z trasą, natomiast właściwe starty będą miały miejsce w niedzielę. Pierwsze starty już o godzinie 10:00. W czasie eliminacji zostaną wyłonione najlepsze samochody, a raczej najlepsi kierowcy. Piętnastu z nich stana do biegu finałowego. Start o godzinie 14:15, zaś ceremonię wręczenia nagród zaplanowano na godzinę 15:00.

Zwycięzcy biegu finałowego otrzymają puchary oraz nagrody pieniężne. Ponadto przewidziano nagrodę dla najbardziej pechowego kierowcy oraz za stylizację samochodu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.