Facebook Google+ Twitter

Już w niedzielę muzyka gospel w Kutnie

Odbyły się już przesłuchania do chóru gospel, w trakcie których wyłoniono finalistów. Od 17 do 21 września uczestnicy przebywają w Miałkówku na warsztatach, gdzie szlifują swój talent przed koncertem. Występ odbędzie się 21 września o godzinie 19. w kościele pod wezwaniem Jana Chrzciciela.

Tegoroczny plakat. / Fot. Organizatorzy Kutnowski chór, John Henry's Cool Band działa już od 5 lat. Przez ten czas zdobyli wiele nagród, m.in.: Grand Prix Festiwalu Warsaw Gospel Days, czy też indywidualne nagrody na IX Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gospel w Osieku.

Główny casting do tegorocznej edycji odbył się 8 września w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Kutnie. W tej chwili sześćdziesięciu chórzystów bierze udział w pięciodniowych warsztatach, które odbywają się w Miałkówku (woj.mazowieckie). Ideą warsztatów jest dzielenie się miłością. Nie tylko do Boga, ale i do muzyki. Nad całością czuwa: Aleksandra Wiwała, Anna Stępniewska, Izabela Borkowska i pastor, David Daniel.

Koncert finałowy odbędzie się w niedzielę o godzinie 19. w kościele pod wezwaniem Jana Chrzciciela, przy ulicy Tarnowskiego. Gościnnie jako soliści wystąpią: Pastor David Daniel, Anna Stępniewska, Kuba Badach, Katarzyna Rzadkosz, Andrzej Lampert, Marta Koszarek, Joanna Janiak, Joanna Mews. I to co najważniejsze, czyli wstęp wolny.

Patronat honorowy nad imprezą objęli: biskup łowicki - Andrzej Dziuba, poseł na Sejm RP - Tadeusz Woźniak, starosta kutnowski - Dorota Dąbrowska, prezydent miasta - Zbigniew Burzyński oraz wójt gminy Kutno, Jerzy Bryła.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

+!

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ za informację przed wydarzeniem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.