Facebook Google+ Twitter

Już w poniedziałek spotykamy się w Teatrze Wielkim

Aparaty fotograficzne przygotowane, dyktafony z naładowanymi bateriami zapewne też... Przydadzą się tym, którzy w poniedziałek 19 października wezmą udział w sesji fotograficznej w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie.

Warszawski Teatr Wielki jest perełką architektoniczną. Takie ciekawostki jak to, że na jego scenie można by zmieścić mediolańską La Scalę, albo że scena wraz z podsceniem ma 54 m głębokości przyciągają ciekawych tego miejsca i to nie tylko melomanów. Dla naszych obywatelskich dziennikarzy i fotoreporterów Teatr Wielki uchyla kulis, by zajrzeć mogli w najgłębsze jego zakamarki.

Już 19 października o godzinie 13.30 wejdziemy do teatru wraz z przewodnikiem, panem Piotrem Chybińskim. Uczestników sesji, którzy wpisali się na listę pod tekstem "Teatr Wielki i Opera Narodowa uchylą kulis autorom" proszę, by przyszli do Teatru Wielkiego na godzinę 13.20. Spotykamy się przed wejściem głównym!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Alicja Pionkowska, Łukasz Sągol, Zdzisław Mac - to dodatkowe osoby, które zapraszam w poniedziałek do opery :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Lidko, ja już zadeklarowałam się jako ta spóźniona. tutaj potwierdzam, dziękuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drodzy Autorzy, ponieważ otrzymuję jeszcze zapytania drogą mailową, wyjaśniam: ten tekst jest przypomnieniem dla osób, które zapisały się w wyznaczonym terminie na listę. Lista z liczbą osób została przekazana do Teatru Wielkiego i tym samym zamknięta.

Ponieważ jednak nadal są chętni, to proszę osoby, które nie zrobiły tego wcześniej, o wpisanie się pod tym tekstem do godziny 20 dzisiaj, postaram się dodać je do grupy, ALE:
nie mogę obiecać, że się to uda! Wpis nie będzie jednoznaczny z dodaniem do listy. Informację przekażę w piątek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.