Facebook Google+ Twitter

Już w sobotę Blindead w Progresji!

Trzeciego grudnia w Progresji święto dla fanów ciężkich brzmień. Oprócz gdyńskiej grupy Blindead zagrają Guantanamo Party Program, Drip Of Lies i Violent Action.

 / Fot. Radosław ZawadzkiGrupa Blindead powstała w 1999 roku. Od tamtego czasu wydała trzy albumy studyjne i jedną epkę. Niewiele ponad rok temu, 26 listopada ukazał się ostatni longplay "Affliction XXIX II MXMVI". Płyta zdobyła uznanie zarówno krytyków, jak i fanów. Album został nominowany do nagrody Fryderyka, a w plebiscycie Metal Hammera został uznany płytą roku. Sam zespół w tym samym zestawieniu zajął trzecie miejsce. Blindead jest również doceniany przez swoich kolegów po fachu - zarówno w tym roku, jak i na początku przyszłego, będzie supportował grupę Behemoth po trasie w Polsce.Tego wieczoru zagrają również wrocławskie Guantanamo Party Program i dwie warszawskie kapele: Drip Of Lies i Violent Action.

Wejście od 18.

Bilety:
do 01.12 - 25 zł
w dniu koncertu - 35 zł

Więcej informacji na stronie Progresji.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.