Facebook Google+ Twitter

Już w sobotę Kamp wystąpi w Palladium!

Będzie to pierwszy warszawski koncert od momentu ukazania się płyty "Kamp!".

KAMP! to prawdziwy fenomen na polskiej scenie. Ich debiutancki album był jedną z najbardziej oczekiwanych polskich płyt ostatnich lat. Bez cienia przesady
nazywani są najlepszym zespołem grającym elektronikę. “Breaking A Ghost’s Heart”, “Heats”, “Distance Of The Modern Hearts”, to tylko część ich repertuaru i fragment twórczości wydawanej przez własny netlabel Brennnessel. Singiel “Cairo” z 2011, ukazał się nakładem portugalskiej wytwórni Discotexas, co zaowocowało
współpracą przy kolejnych wydawnictwach tego labelu, w tym remixem dla Appaloosy. Nowe interpretacje dla innych artystów są zresztą ważnym elementem muzycznej działalności Kamp!. Szerokim echem odbiły się ostatnio dwie produkcje dla polskich wykonawców - folkowego duetu Twilite i Brodki. Ta ostatnia zdecydowała, że “Dancing Shoes” w remixie chłopaków, jest kolejnym singlem promującym jej EP’kę “LAX”. To nietypowa sytuacja na polskiej scenie muzycznej, kiedy remix, a nie nagranie oryginalne, trafia do rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych. Do “Dancing Shoes” w remixie Kamp! powstał teledysk, który w ciągu tygodnia od premiery obejrzało ponad 150 tysięcy osób.

Kamp! słyną z wyjatkowych koncertów, podczas których swoja studyjną twórczość traktują wyjatkowo energetycznie, czesto radykalnie zmieniając brzmienie wyjściowych kompozycji. Do dziś zagrali ponad dwieście koncertów w Polsce i kilkanaście za granicą, m.in. w USA (SXSW i Culture Collide), Anglii (The Great Escape i Liverpool Sound City), Niemczech (C/O POP) Serbii (EXIT festival) czy Austrii (Vienna Weves).

Kamp! swój pierwszy, imienny album wydali 23 listopada 2012 nakładem Brennnessel Records, który na potrzeby płyty został przekształcony z netlabelu w realne wydawnictwo.

Na płycie “Kamp!” znalazło się jedenaście utworów - 8 premierowych oraz 3 znane już wcześniej single: “Cairo”, “Distance Of The Modern Hearts” oraz “Heats”. Początkowy nakład już po dwóch tygodniach trzeba było powiększyć o kilka tysiące egzemplarzy.

Koncert w Palladium będzie miał niezwykłą oprawę wizualną, przygotowaną specjalnie na te okazję.

Warszawa Palladium 13.04.2013
drzwi 20.00 koncert 21.00
bilety cenie 45 PLN (przedsprzedaż) 50 PLN (w dniu koncertu)


Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.