Facebook Google+ Twitter

Już w sobotę Kamp wystąpi w Palladium!

Będzie to pierwszy warszawski koncert od momentu ukazania się płyty "Kamp!".

KAMP! to prawdziwy fenomen na polskiej scenie. Ich debiutancki album był jedną z najbardziej oczekiwanych polskich płyt ostatnich lat. Bez cienia przesady
nazywani są najlepszym zespołem grającym elektronikę. “Breaking A Ghost’s Heart”, “Heats”, “Distance Of The Modern Hearts”, to tylko część ich repertuaru i fragment twórczości wydawanej przez własny netlabel Brennnessel. Singiel “Cairo” z 2011, ukazał się nakładem portugalskiej wytwórni Discotexas, co zaowocowało
współpracą przy kolejnych wydawnictwach tego labelu, w tym remixem dla Appaloosy. Nowe interpretacje dla innych artystów są zresztą ważnym elementem muzycznej działalności Kamp!. Szerokim echem odbiły się ostatnio dwie produkcje dla polskich wykonawców - folkowego duetu Twilite i Brodki. Ta ostatnia zdecydowała, że “Dancing Shoes” w remixie chłopaków, jest kolejnym singlem promującym jej EP’kę “LAX”. To nietypowa sytuacja na polskiej scenie muzycznej, kiedy remix, a nie nagranie oryginalne, trafia do rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych. Do “Dancing Shoes” w remixie Kamp! powstał teledysk, który w ciągu tygodnia od premiery obejrzało ponad 150 tysięcy osób.

Kamp! słyną z wyjatkowych koncertów, podczas których swoja studyjną twórczość traktują wyjatkowo energetycznie, czesto radykalnie zmieniając brzmienie wyjściowych kompozycji. Do dziś zagrali ponad dwieście koncertów w Polsce i kilkanaście za granicą, m.in. w USA (SXSW i Culture Collide), Anglii (The Great Escape i Liverpool Sound City), Niemczech (C/O POP) Serbii (EXIT festival) czy Austrii (Vienna Weves).

Kamp! swój pierwszy, imienny album wydali 23 listopada 2012 nakładem Brennnessel Records, który na potrzeby płyty został przekształcony z netlabelu w realne wydawnictwo.

Na płycie “Kamp!” znalazło się jedenaście utworów - 8 premierowych oraz 3 znane już wcześniej single: “Cairo”, “Distance Of The Modern Hearts” oraz “Heats”. Początkowy nakład już po dwóch tygodniach trzeba było powiększyć o kilka tysiące egzemplarzy.

Koncert w Palladium będzie miał niezwykłą oprawę wizualną, przygotowaną specjalnie na te okazję.

Warszawa Palladium 13.04.2013
drzwi 20.00 koncert 21.00
bilety cenie 45 PLN (przedsprzedaż) 50 PLN (w dniu koncertu)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.