Facebook Google+ Twitter

Już w środę Jelonek zagra w Warszawie!

Na deskach warszawskiego klubu Stodoła pojawi się, znany z zespołu Hunter, skrzypek Michał Jelonek.

 / Fot. Radosław ZawadzkiSwoją karierę muzyczną zaczął od Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Ludomira Różyckiego w Kielcach, gdzie obronił dyplom w klasie skrzypiec. Następnie do 1993 roku występował z Orkiestrą Symfoniczną i Orkiestrą Kameralną Filharmonii Kieleckiej oraz z kwintetem smyczkowym "Collegium Musicum". Z biegiem czasu jego kariera nabrała tempa, czego efektem jest nagranie 20 albumów współautorskich i ponad 30 albumów gościnnie. Wśród zespołów, z którymi współpracował, można wymienić "Ankh", "Orkiestrę Dni Naszych”, „Perfect”, ”Szwagierkolaska” i wiele innych. Oczywiście najbardziej znany jest z gry w zespole Hunter. Od 1993 zdążył zagrać ponad 1600 koncertów, nie ograniczając się wyłącznie do naszego kraju. Nagrywał również czołówkę dla filmów BestFilm i Monolight oraz muzykę do filmu "Na jelenie" Renaty Borowczak. Od 2007 koncertuje ze swoim solowym projektem "Jelonek". Trzeciego grudnia tamtego roku ukazała się pierwsza zatytułowana "Jelonek".

W jego rockowej i metalowej twórczości widać wpływ klasyków takich jak Vivaldi czy Paganini. Oprócz własnej solowej twórczości muzyk coveruje na swoich koncertach artystów, takich jak Metallica czy Judas Priest. Jego występy zachwycają nie tylko rockowych fanów, ale również znawców muzyki klasycznej. Swych wielbicieli Jelonek zjednuje sobie również doskonałym poczuciem humoru.

Jako supporty wystąpią grupy Votum i Leash Eye.

Wejście do klubu od godz. 19

Ceny biletów:
przedsprzedaż 35 zł
w dniu koncertu 42 zł

Więcej informacji na stronie Stodoły.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 12.10.2010 12:12

Koncert został przełożony na 23.10.2010 z powodu wprowadzenia trzydniowej żałoby na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego, która potrwa od wtorku od godz. 12 do czwartku do godz. 24.
Zakupione bilety zachowują ważnośc.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.